"Salons" Katriina, Jelgava, Raina iela 19. - Permanentais makeup.

Sveicinaati!Gribeeju jums dariit zinaamu savu beediigo pieredzi "salonaa", ja to taa vareetu nosaukt- Katriina. Ieprieksh biju uz shaadu uzacu proceduuru, divreiz pat. Taapeec zinaaju, ko varu sagaidiit. Pirmais, kam jau vajadzeeja mani attureet no apgulshanaas uz procedurgalda- telpa neizskatiijaas diez ko higieeniski tiira :( Otrais, "meistariite" Nataalija- shkjiet kaut kur nenormaali steidzaas vai arii gribeeja aatraak tikt no manis valjaa... nezinu! Anesteezija netika pielietota vispaar.... Man nenormaali saapeeja!!!! Sodien aprit nedeelja, kaa esmu iznaakusi no taa moku kambara- krevele veel nav iisti nost. Un saak izskatiities, ka man buus zilimelnas uzacis. Nu skaisti! Par kraasaam arii netika jautaats, pirms madaama kjeeraas klaat ierocim". Pati iemineejos, ka veelos vienu toniiti tumshaakas, kaa man jau ir. Tumshaaki bruunas gribeeju. Saaku piedomaat, ka Nataalija vienkaarshi, brutaali paarziimeeja pa virsu ieprieksh jau veidotajaam. Steidzaas tik nenormaali, ka jau 45 minuutees es biju aaraa no kambara.Pa sho nedeelju, kopsh proceduuras- man aizpampa abas acis, suursteeja, grauza, asaroja - dabuuju pat braukt uz aatrajiem, lai paliidz. Tagad esmu uz antibiotikaam un tika man izrakstiita ziede. Aarsts sliecaas domaat, ka ar konjuktiviitu pie vinjas arii inficeejos. NU SKAISTI!!!!!! Acis man ir pats daargaakais, taas vienmeer saudzeeju. Briizhiem jau kritu panikaa, domaadama, ka nu ir izdariita neatgriezeniska kaite. Bet.... es aarsteejos, un nepadoshos! Un ar mani viss driiz buus kaartiibaa! Taa kaa nav nekaadas maajas lapas sai Nataalijai, nezinu arii vinjas uzvaardu. Kompensaaciju pat nezinu kaa pieprasiit. Varbuut kaada/ kaads var liidzeet ar padomu, ko dariit taalaak???Paldies!

G ggggggggg 01.03.2015

Rakstīšu no pieredzes - ja ir kaut mazākās aizdomas - bēdz. Vienalga pie kāda speciālista atrodies. Novēlu Tev veiksmīgu atveseļošanos :)

N NataljaM 04.04.2016

Kadu laiku atpakal biju salona Katrina, bet uz citas proceduras. Man patika. Nevaru teikt, ka tik briesmigi. Nezinu, varbut tagad kaut kas mainijies vai citi darbinieki.

V Vanabaga 26.09.2016

???????????? Bet kurš jums lika iet uz turieni? Cena zema, domajat ka kvalitāte būs laba?
Krāsas tiek pirktas no aliexpress, attieksme pret klientiem ir drausmīga! To ieskrietuvi sen vajag slegt!