salons Karlen Imantā - friziera darbs

Aizgāju nogriezt matus (neko sarežģītu nevajadzēja- vienkārši nogriezt matus vienā garumā) pirmo reizi pie frizieres Kristīnes- grieza 10 min. pēc tam pusstundu ieveidoja, nākamajā dienā kad izmazgāju matus, atklāju, ka nogriezts ir pilnīgi šķībi, izspraucās vēl pāris šķipsnas, kas bija vismaz 3 cm garākas par tagadējo matu garumu. Darbā man vēl paprasīja, vai es pati esmu matus griezusi:)) Kaut kāds murgs, gribēju jau iet atpakaļ, lai labo, bet nu kur ir garantija, ka nenošņāps vel trakāk...

B

B baiba 16.05.2011

es saviem klientiem parasti ļauju spogulī ielūkoties arī tad, kad mati ir nogirzti un neveidoti. Tieši tālab, lai šādas situācijas nerodas, nākošreiz vajag meistaram palūgt spoguli, lai pārliecin;atos par rezultātu pirms veidošnas! )

D dzidra 13.06.2011

Baiba! Lai perfekti nogrieztu garus viena garuma matus, labaak ir nogriezt un pēc tam izžāvēt, ar matu taisnotāju nogludināt un pielīdzināt. Pēc tam, ja dāma vēlas, atkal izmazgāt un ieveidot. Process garāks, bet rezultāts ir par 200%