www.sudzibas.lv Salons Ekletika Matu krāsošana

Salons Ekletika - Matu krāsošana

Labdien mīļās dāmas,gribu bridināt jūs par šo unikālo iestādi Dzelzavas ielā 49,salons "Ekletika." Uz kuponiem ir pieejemi vairāki varianti uz šo salonu visi ir ap +/- 18 eiro. Zvaniju uz salonu,lai pakonsultētos,kurš kupons man būs piemērotākais,man ir brūni mati,vēlējos par kādiem diviem toņiem gaišākus,bet nebojājot matus,jo tie man ir ļoti plāni. Kā rakstīts kuponos,ar viņu piedāvāto matu krāsu ir iespejāms dabūt par 8 toņiem gaišākus matus. Man piedāvāja,lai es atbraucu uz salonu un varēšu uz vietas samaksāt kupona summu un meistars ieteiks man piemērotako procedūru. Protams man paskaidroja,ka ar krāsu matus gaišākus nevar pataisīt ir jāņem nost krāsa un,tad jākrāso pa virsu,protams tas viss ļoti bojā matus. Rezultātā,aizgāju no salona asarām acīs ar pretīgiem salmu dzeltaniem matiem un bija jāmaksā kā par divām procedūrām 36 eiro,kaut gan kuponos apraksts ir pavisam savādāgs. Kad pajautāju, arī botoksa procedūra izrādās maniem plānajiem matiem līdz pleciem izmaksātu 42 eiro nevis 18 eiro,kā ir uz kuponiem. Konkrēta krāpniecība. Par šādu naudu var aiziet tiešām pie profesionāļiem uz salonu Kolonna vai Maija. Ļoti nožēloju,ka biju tur:(

donna b 28.06.2014

Botoksa procedura matiem??? Sis gan kaut kas jauns. Bet ticet ka brunus matus var tikai ar krasu pa blondiem partaisit...nu tas ir tik elementari naivi...

S susurins 29.06.2014

Netika, parasīts brūnus matus pārtaisīt par blondiem!!! Vajag uzmanīgāk lasīt, bet no brūniem matiem uz uz gaiši brūniem gan ir iespējams pat mājas apstākļos ar parastu veikalā pirktu krāsu!!! Vienkārši bija vēlēšanās to izdarīt it kā pie profesionāļiem. Botoksa procedūra matiem populāra ir jau vairāk kā gadu:)