www.sudzibas.lv Salons Ds Lukss Nemākulīga friziere

Salons Ds Lukss - Nemākulīga friziere

Parasti gan neesmu no tiem, kas par kaut ko sūdzas, bet šoreiz nevaru paklusēt. Internetā atradu salonu, kas atrodas tuvu mājām un sola profesionālu pieeju un zinošus speciālistus. Izrādījās blondā frizierīte knapi kaut ko latviski varēja izteikt. Izstāsīju, ka vēlos slīpo karē, kur viens sāns ir nedaudz īsāks. Pajautāju, vai friziere to varēs īstenot, kam sekoja apstiprinošais "Jā." Diemžēl izrādījās, ka tā nebūt nav... kad pajautāju, vai viņa vispār kādreiz šādu griezumu ir griezusi, atbilde bija "Nē, šī ir pirmā reize." Biju ārkārtīgi dusmīga, ka frizieris dara kaut ko ko nav darījis, lai gan saka, ka prot. beigās administratore vēl piebilda, ka friezierīte taču mācās, kas bija vispār pārsteidzoši, jo neuzskatu, ka man būtu jātēlo izmēģinājumu trusītis, tā vietā, lai saņemtu profesionālu pakalpojumu.
Lai viss neizklausītos tik negatīvi, matus nokrāsoju labi un par neprofesionālo griezumu naudu nesamaksāju.