www.sudzibas.lv Saldus Saldus slikta vieta

Saldus - Saldus slikta vieta

Atbraucu uz saldu ciemos gribu redzēt tv ar ārā antenu istabā bet nav signāla gan ltv 7 ltv 1 re tv rīga tv 24 un lnt tv 6 tv 3 koki atrodas pie baznīcas centra man pa velti iet kodi ekonomiskā paka kur ietilpst lnt tv 6 tv 3 vai tad saldus komunālie nav spējīgi izaget kokus pie baznīcas varbūt nav zāģis vai ir slinkums ir izaget kokus es no Rucavas esmu lai saldus novada domē sut vīrus lai izage kokus līdz galotnei pie baznīcas

Papildināts [email protected] 04.08.2019

Saldus novada domē pavirši strada deputāti jo nevar sarunat pakalpojumu sniedzēju. Kas var. Izaget

Varbut arī baznicu priekš tev likvidēt? Dulais...

*baznīcu
Izzāģēt Saldusā visus kokus! janisurkauskis to velas!

Si Sirdis777dzimail 04.08.2019

Žēl gan varbūt tomēr vajadzētu. Vienkārši antenu apskatīt kādam kas to prot.

Tu Turkey901 04.08.2019

"man pa velti iet kodi ekonomiskā paka kur ietilpst LNT TV 6 Tv 3 vai tad Saldus komunālie nav spējīgi izaget kokus pie baznīcas"

Par velti var tikt tikai pie sū*a uz kociņa, neko nemaksā un vēl pieprasa?!

Džozefīne 04.08.2019

Neviens uz šitādu murgu nereaģēs! Kur beidzas teikums, kur sākas nākamais? Labi, šeit vēl, bet uz Domi šitādu ārprātu rakstot, vari tikt pasūtīts labi tālu. Ja vien neesi tur jau bijis. :D