SIA Saldus namu pārvalde - Siltais ūdens

Vēlējos jautāt , vai tas ir normāli , ka ziemas un gripas laikā netiks padots siltais ūdens ?Man mājās ir nepilngadīgi bērni,arī zīdainis , vai tas ir likumīgi? Vai tiešām šo atkaļķošanu nevar veikt citā laikā un ar īsāku laika posmu nevis 3 dienas ? Vai tiešām šajā gadījumā būtu jāiesaista raidījums "Bez Tabu "?

Dr

Vairāk sūdzības par SIA Saldus namu pārvalde

Ar Arvis9999 13.02.2017

Tie noteikti ir plānotie darbi vai kaut kas tāds. Man pagājušajā ziemā atslēdza karsto Ūdeni. Arī mājās ir mazi bērni. Nekas traks var uzvārīt auksto ūdeni un ieliet bērnam vannā. Varēja nedēļu iztikt.
Galvenais ka ir kaut kāds ūdens un nav jānes no veikala.

"Vēlējos jautāt , vai tas ir normāli , ka ziemas un gripas laikā netiks padots siltais ūdens ?" -tas nav normāli, taču vēl nenormālāk būtu, ja aizkaļķojuma dēļ plīstu ūdensvads, kas parasti notiek tieši ziemā.
"Man mājās ir nepilngadīgi bērni,arī zīdainis , vai tas ir likumīgi?" - ja tie ir jūsu bērni, tad, jādomā, ka tas ir likumīgi.
"Vai tiešām šo atkaļķošanu nevar veikt citā laikā un ar īsāku laika posmu nevis 3 dienas ?" - jūs vēlētos pakļaut savus bērnus ķīmisku atkaļķošanas līdzekļu ietekmei?
"Vai tiešām šajā gadījumā būtu jāiesaista raidījums "Bez Tabu "?" - ja domājat, ka viņi varēs veikt atkaļķošanu ātrāk - mēģiniet.

Latviešu tautas 13.02.2017

В посёлке "Гауя" (Инчукалнсский край) в многоквартирных домах с центральным отоплением лет 25 уже нет горячей воды. Бани нет примерно столько же (были выделены деньги и материалы, но бригадир строителей просто пустил их на ремонт своей квартиры). Бани нет и в самом Инчукалнсе... Поговаривали что будут возит в Вангажи, но... Так что "не гафья: и в тазике помоетесь!"

Latviešu tautas 13.02.2017

А почему бы Вам не пожаловаться сразу в Сейм или Европарламент? У Вас же такие замечательные депутаты как Парадниекс, Дзинтарс, Салинекс, Sandra Kalniete, Artis Pabriks, Valdis Dombrovskis и Роберт Зиле...