www.sudzibas.lv Saldus MTD Slikts servis

Saldus MTD - Slikts servis

Slikts serviss, iedevu Saldus Mtd servisa savu telefonu lai nomaina sasisto ekrānu, sagaidīju zvanu aptuveni 4 dienām, lai nāku pakal, aizgāja virs pakal, kad ieraudzīju savu telefonu es pilnīgi apjuku, telefons bija aizmugure vāciņš saskrāpēts, līmējot ekrānu gar malām līda ara kaut kādi audi, plus vel tam visam vēl zona telefonam nestrādāja ieliekot karti: (un vel izdodot telefonu klientam vispār nekas netika minēts ka būt saskrāpējis ka ari sabojajis vairāk,. Aiznesot atpakaļ virs ierakstīja sarunu kur viņš atdzinās ka viņa vaina ka saskrāpējis ar nazīti, bet lai informētu klientu par to, tas netika izdarīts.. Kā ari aizmirsu piebilst, liekot telefonu servisā Mtd saldu, vel piebildu lai pēc ekrāna nomaiņas uzlīmē aizsargstiklu virsu protams vel papildsumma, ok piekritu, bet arī to ir uzlīmējis šķībi un aizsargstikls ari ir ar defektu, māžiņš Robins, kur drīzumā radīses plaisa. Ehh varu pateikt tik vienu-nekad vairs šo servisu neapmeklēšu. Rūgta pieredze: (

K

Pīle. 22.01.2021

Mērgļošanās! Tā ir totāla bezatbildība! Sodīt un slēgt tādu servisu!

MacBeton 28.01.2021

Melīgs analfabēts. Tādam nevajag viedierīces.