Saldus komunalserviss - Algas apsmiešana

Labdien, ir tāda lieta kā visa valstī pacel algas bet sētniekiem nekā ziemas mēnešos piemaksas nav jārauj sevi pušu lie ietves būtu tīras pa svētku dienām piemaksas nav uztaisa akord algu vienu un vis vai tik tiešām sētnieki nav cilvēki darba apģērbs ar parastā veste un ragi uz zābakiem tā ir tiesa nozīmē ņirgāšanās vai tā ir taisnība.

C

G Gii 19.01.2023

Man arī nav bijis pielikums, esmu biroja darbinieks. Tā kā nevar teikt, ka visā valstī ir. Citiem pat alga samazinājusies uz diferencētā nodokļa rēķina.

Good Intentions 19.01.2023

Maini darbu, darba vietu.

F Fiks 10.01.2024

Labdien! Nerunājot par piemaksām pie algas,daudzu pašvaldību kungi pat mēģina atlaist sētniekus no darba, lai ietaupītu kādu mazumiņu budžetā. Tas ir vispār pēdējais piliens,ko vissliktāk var izdarīt savas pašvaldības cilvēkiem - atņemt darbu. Lai strādā šie cilvēki par tām tā jau minimālajām algām un uztur sakoptu mūsu vidi! Tās finanses,kas ir salīdzinoši kapeikas ar tiem miljoniem,kas tiek tērēti teju jebkura projekta ietvaros ,var arī savādāk ieekonomēt, nevis atlaižot cilvēkus no darba.