Salaspils poliklinika

Grūti ir ar ļoti pierēdzejušiem dakteriem! Manam vīram 4g.vecumā bija izņemtas mandeles. Bija ĻOTI lieli brīnumi, kad pēc armijas daktere A. Kapeika (LORs) 1-130938-12967 pēkšņi atrada TO sen pazaudeto ķermeņa daļinu. Bija nosūtījums uz Rīgu un arī profesors apstiprināja mandeļu neesamību. It kā būtu pieredze (Dr.vecums) , bet ...

J jūlis 19.09.2004

Nekad neejiet pie Zaļenieces- viņa Jūs nobeigs ar savu ārtēšanas stilu

A anna 01.12.2004

Salaspilī vispār nav normālu ģimenes ārstu, visi tik gaida, ka dos kukuļus!Jo sevišķi tas attiecināms uz Jemeļjanovu!

V Vika 16.11.2022

Šī vispār neko nedara, pie 1 grupas invalīda nevar ierasties mājās! Saka, lai paši braukā, kaut gan cilvēks ir nestaigājošs.

V Vika 16.11.2022

Uzskatu, ka viņai sen jāiet pensijā, jo neko cilvēku labā nedara un netaisās.

L Lika 24.03.2007

V Salaspilse uzasnie doktora! osobenno eto kasaetsja Bondare - kotoraja na prosjbu datj napravlenie k hirurgu ( posle operacii bolel sustav) govorit - da zachem vam k nej idti, mi s zakonchili odin fakultet v Medicinskom, i ja vam mogu skazatj to ze samoe. koroche napravlenie prosto nedala. suka! Ginekolog - Kuklicha po-moemu, polnij degenerat, nikakogo podhoda k pacientu+ takih tabletok navipisivala, na kakieto misticheskie analizi posilala, u drugih vrachej bili glaza kvadratnie. Teperj nikogda nebudu hoditj v etu sranuju poliklinniku, luchse zaplatitj dengi i poluchitj bolee menee normalnuju konsultaciju, chem hodtij k etim idiotam, kotorie tolko i derzutsj na pacientah - babushkah i dedushksah. Uzas

K Kristine 12.06.2007

Man pirms paris gadiem bija ljoti stipras saapes kaklaa. Aizgaaju pie dakteres Kapeikas. Vinja, pavirshi ieskatoties kaklaa un neklausot manas domas par iepejamaam probleemaam ar degunu, noteica diagnozi- balsenes iekaisums, un izrakstija zales. Kad arsteshana neliidzeeja, tad aizgaaju Riigaa pie cita daktera un izradijaas, ka man ir degunu blakusdobumu hronisks iekaisums!Kaa daktere ar tik lielu pieredzi nevar konstatet vienkaarshaakaas problemas? Un kaa vecaaki vinjai var uzticeet savu beernu aarsteeshanu?

D Derjugina 30.10.2008

daktere Kapeika loti zinoša, vienmēr ir uzklausījusi un pareizi ārstējusi manu meitu, paldies viņai, lai būtu laba veselība un varētu vēl strādāt, paldies dakterīt.

V Valērijs 08.12.2009

Salaspils poliklīnikā strādā viena ļoti nervoza būtne, kura skaitās acu ārste, Tribockas kundze.
Haotiska, nelaipna un arī nejēdz nekā no tā, ko dara:(
Neejiet pie viņas!

D Derjugina 13.09.2010

Žēl ka vairs nestrādā daktere Kapeika, zinoša un atsaucīga, Salaspils poliklinikā neesmu bijusi ļoti sen gadus 5, ja ne vairāk

I inesenor 16.12.2012

viss kas notiek salaspils klinika ir arprats, to atceros kad dzivojuLatvija, tagad dzives vieta ir Kanada tris gadus, man ir nepieciesams dokuments ko prasa Kanadas imigracija. sazvaniju savu bijuso arsti svetlana djacenko, tadu necienu sen nebiju dzirdejusi, es gribeju no vinas uzzinat par dokumentiem kuri man nepieciesami. vina uz mani kliedza, pateica lai runaju krievu valoda, jo latviski nesaprot. tas ir liels kauns vinai. neko nesakot nometa klausuli. atceros Latvija vina runaja latviski slikti bet runaja. ka klinika var stradat tik nervoza un cilveks kas nezin latviesu valodu?
atceros ka vispar salaspils klinika bija bardaks. es pat nevelos vinu nosaukt par arstu.
ar vislielako necienu salaspils klinikai. KAUNS.

K [email protected] 16.03.2018

Salaspils poliklinikas arstu bezatbildibai nav robezu, Pierakstijamies ar mazu beernu uz ehg, un taa arī nosedejam 30min aiz aizslegtam durvim, kamēr registraturaa pateica, ka daktere ir slima. Pazinjot protams nevienam prataa neienaca. Kauns!

M Markusxzziaai 01.03.2020
Slikts serviss

Nometa manu vistuņu, 1 zvaigzne pat nemēģināja viņu atnest. Un arī neļauj aizņemt vietas. Esmu dusmīgs.

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

A Anya 22.06.2020
Обман

Записали на прием, в понедельник, а это выходной день :))))) прелестно.

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

F feniks 13.10.2020

Жуть, а не поликлиника ! Как умерла Упмане в Салике кончилась медицина - ещё как то держится на сёстрах которые работали с ,Упмане - Кристина и Ийя, ВСЁ! Лиеп, а что взяла её пациентов вообще сомневаюсь что она был на каких то курсах по медицине - никакого понятия как к больным относиться, нет умения лечить пациента - где она училась ?

F feniks 13.10.2020

Надо что то предпринять - почти никто из жителей Саласпилса не верят врачам в нашей поликлинике ! После смерти преждевременной главврача Виты Упмане которую знали почти все врачи Латвии ! Она была ВРАЧ с большой буквы - мы хотим чтобы хотя бы 1 семейному врачу люди бы доверяли ! Нет сейчас у нас таких ! Помогите ! Практика Упмане перешла к Мадаре Лиепини - она вообще где то училась как общаться с больными ?