Salaspils poliklinika

Neiesaku salaspilieshiem iet uz Salaspils polikliiniku pie terapeites Tatjanas Kornejevas, zvanot vinai uz mobilo telefonu lai izsauktu dakteri uz ,maajaam vinai ir atrunas, ta vina nevar runaat, jo atrodas uz ielas, tad vinjai ir atvalinaajums, citreiz vina maacaas, un vispaar ko juus te vinju trauceejat...taadaa garaa.. un arssteet vinja nemaak, cilveekam ir viena kaite, vina pieraksta ka tev ir encefaliits...(tadu diagnozi vina uzstaada visiem pacientiem.

I ieva 26.04.2008

Tādi jau mums tie ārsti! Man atkal, Jemeļjanovas k-dze teica, ka pie ginekologa uz pārbaudi, par velti varot iet tikai reizi 3 gados. Un kad lūdzu lai pārbauda manas aizdomas par kādu saslimšanu, atbildēja, ja man to vajag, tad lai baudu pati par savu naudu. Kad tā arī izdarīju, un atnācu pie šās dakteres ar diagnozi, viņa tik vien spēja pateikt, ka tajā saulē jau mēs visi kādreiz būsim!

L Lelle 26.04.2008

Man atkal biezhi kaada arste saka: "aij nu meegini tik daudz neslimot, jo man budzets no taa cieshi"
Ljoti patiikami un uzmundrinoshi:)

X xxx 15.05.2008

korņejeva tā ir galigi debila ārste.

S Sandra Di 15.03.2023

Pilnīgi piekrītu. Jā viņa vairs neārstē. Viņa tikai kliedz uz pacientiem.. Izrakstus nedod ja vajaga. Visu dara caur aizvainojāmiem... Mainam viņu. Kauns ka tādi ārsi pie mums.

B Biruta 27.06.2008

Kapeic Jūs rakastat Salaspils poliklīnika. Dr.Kornejeva ir privat ārsts un tur īre telpas. Un ja viņa īres telpas Nelda tad Jūs rakastiset, ka Nelda ir ļti slikti. Ja es piekritu par to ko Jīs uzrakstija par dr.Kornejevu bet virsrarksta vajadzetu rakstit viņu uzvārdu bet ne Salaspils poliklīnika.

S Sandra Di 15.03.2023

Tad nav jātur tādu ārstu. Kura apkauno un dara sliktu reputācuju. Šai poliklīnikai. Iesaku viņai iziet pilnīgi pie visiem ārstiem apskati.

Z ziema 08.02.2009

Runājot par Salaspils "ginekaloģi", Avramenko, vai kāda ir interesējusies par viņas ārsta licenzi?Es biju vienkārši šokēta, kad sāku interesēties!Avramenko ne tikai strādā bez ārsta licenzes, bet viņa vēl esot studente!Par to kāda viņai ir izglītība ir jautājums?Viņa mani pieņēma bez licenzētas ārstes, izrakstīja recepti un uzlika zīmogu ar pilnīgi svešu ārsta datiem!

Kad zvanīju uz reģistratūru, lai pierakstītos pie ginekaloģes, kāpēc mani neviens neinformēja, ka tikšu nosūtīta pie kaut kādas studentītes, kura iespējams mācās tikai pirmā kuršā!Kāpēc viņa strādāja viena bez kompitenta ārsta uzraudzības!?To visu es jautāju, kad biju piezvanījusi uz Veselības Inspekciju!Atsauksme no viņu puses, reakcija bija pilnīgi NULLE!Mēs, iedzīvotāji esam nekas, beztiesiski, varam tikai cerēt, ka pēc tādām vizītēm neparādīsies vēl kaut kādas slimības!

Tādas sajūta, ka būtu aizgājusi nevis uz Salaspils poliklīniku, bet gan pie kaut kādas kaktu dakterītes!

Mīļie cilvēki, pirms Jūs dodaties pie kāda ārsta, pajautājiet pirms tam ārsta licenzes nummuru! SALASPILS poliklīnikā, izrādās NESTRĀDĀ goda cilvēki, ārstī!

A andriits 05.03.2010

Korņejeva ir mana ģimenes ārste - mana ģimenes nelaime!!! pie viņas sanāca pierakstīties tikai tapēc, ka toreiz visiem citiem ārstiem visas vietas esot bijušas pilnas vai kaut kā tā!!! Paldies Dievam bieži neslimoju un viņas neprofesionālie pakalpojumi bieži nav vajadzīgi!!! un kad ir arī sarunāju ar normālu ārstu ka iešu pie viņa, bet pie korņejevas kundzes tikai eju pēc nosūtījumiem kurus arī tā vnk nedod !! uzdod 100 jautājumus, bet cilvēku jau apbēdināt negribas un tiešā tekstā teikt negribas ka "Jums vnk neuzticos" !!! ES labprāt mainītu ģimenes ārstu, bet man šķiet tur visiem viena politika līdzīgi kā saeimā!!! negribu nevinu aprunāt bet personīgi es labas atsauksmes neesmu dzirdējis nepar vienu!!

J Janis42 05.10.2017

Neiesaku nevienam griesties pie Tatjanas Korņējevas! Loti negativa atieksme un pierakstīties ir ļoti grūti, vairak problēmas kā labuma. Bija gadijies kad nepieņem akūtejā stundā, ar domu ej tak prom.
ps. varbūt kadam noder visparīgs info http://www.vi.gov.lv/lv/veselibas-aprupe/veselibas-aprupe-iedzivotajiem/_298

V vitaly314 01.03.2021

Taтьяна Корнеева грамотный и опытный врач. !0 лет является моим семейным врачом.Претензий не было. Говорит только по существу. Возможно не всем нравится такая манера общения. Этим людям рекомендую лечиться на форумах в интернете. Таких форумов много. Там вас вылечат.

O let.. Ha.. Ha