Salaspils siltums - apkure

Visā Salaspilī jau no plkst.12.00 nav APKURES! Ļoti gribētos zināt kad tā atkal parādīsies, jo sazvanīt Salaspils siltumu nav iespējams! Un kurš būs atbildīgs ja aizsals radiatori un caurules? Par tik nesamērīgi lielu maksu par siltumu, kurš starp citu ir vislielākais visā Latvijā, Salaspils siltuma darbiniekiem būtu jānāk personīgi pie katra iedzīvotāja un viņš jāapsilda līdz atkal pieslēgs apkuri!!!

U

č Čoms 19.02.2011

Senie latvieši kādreiz šādā veidā atbrīvojās no tarakāniem, tagad valdība grib atbrīvoties no saviem tautiešiem.

V Vikija 19.02.2011

Ko auro? Ieej Salaspils mājas lapā un redzēsi iemeslu. Siltumtrase notikusi avārija (laikam kāda caurule plīsusi). Ne Tu vienīgais salsti!!!

A Anonims 19.02.2011

UN atradies vietu, kur jautāt!!!

S Saimnieks 25.02.2011

Problēma ir centralizētā, padomiskā apkures sitēma. Būtu pēdējais laiks to demontēt un katrai mājai iekārtot savu autonomo apkuri. Tas ietaupītu milzum daudz gāzes.

T ToSaimnieks 26.02.2011

Un karā no šim jaunuzceltajām kačegarkām ierīkot samogonkas tecinātavu.Ekonomiskais efekts būtu daudz lielāks.