www.sudzibas.lv Salas apartamenti Neatbilstba nekādiem standartiem

Salas apartamenti - Neatbilstba nekādiem standartiem

Labdien!
Nesen gadījās apmeklēt "viesnīcu" ( vismaz tā viņi sevi lepni dēvē) Rīgā, Salacas ielā 1. Jau 1.iespaids bija graujošs: ēkas nolupusī fasāde bija atbaidoša. Tālāk sekoja nelāgi smakojoša trepju telpa, valsts valodu neprotoša krievu tautības sieviete pusmūžā, šausmīgas, nevēdinātas telpas pašā izīrētajā dzīvoklī. Gultasveļa - atbaidoša un noskrandusi. Lieki sacīt, ka par pakalpojumu arī netika izsniegts pirkuma čeks ( kur gan skatās VID par šādiem pakalpojumu sniedzējiem).
Nevienam sevi cienošam cilvēkam nenovēlu nonākt šai ārprātā, ko sauc par viesnīcu Rīgā, Salacas ielā 1.

T

R ri4y 10.05.2013

Cena ļoti zema! A ko tu gribēji par šādu cenu? Penthausu? Citur kā zinu maksā vismaz 40 Ls, par tāda tipa numuru, kā te pa 20 Ls.

R ritaritarita 06.08.2013

Nu, nemaz jau tik zema tā cena tur nav...Nummurs man gadījās pa 25 Ls ( gādūzis reāls par šo cenu), Ziemassvētku laikā cenu piedāvājums vairāk kā neadekvāts.

ri4y

Domāju, ka te cilvēks neniknojās par cenu...Man nummurs tur izmaksāja 25 Ls - sapratu, ka tas ir šikākais, kas tur ir :). Briesmīgs! Tā noskretusī gultasveļa, pleķainie dvieļi...Un kanalizācijas smaka...Fū!

R ritaritarita 06.08.2013

Mjā...Un čeku jau tā ka pēc likuma ir jāsniedz par jebkuru LV teritorijā sniegtu pakalpojumu. Kontroles dienestiem tur darbiņš! Lai krievu kantorītis maksā cītīgāk nodokļus!

donna b 10.08.2013

ritaritarita, TU doma tikai "krievu" kantorisi neizdod cekus un nemaksa nodoklus? Vai tik roku roka mazga?