Salamander

Nepērciet apavus veikalā "Salamander"!!!! Tur nav apavu, kuru cena ir mazāka kā 50 LVL, tāpēc izveidojās ilūzija, ka apavu kvalitāte atbilst augstajai cenai. Tā gluži nav - nopirkām vīriešu ziemas zābakus 80 lvl, pēc viena mēneša valkāšanas, šiem brīnišišķīgajiem zābakiem sadalījās zole, atlīmējās un ieplaisāja pazole. Veikala apavu meistars pateica, ka apavus nav iespējams saremontēt, tie tika nosūtīti uz ekspertīzi. un tas viss ziemas vidū. atbildi gaidījām pusotru mēnesi. Galu beigās izrādijās, ka pie vainas ir ūdens.... Kas man pastāstīs, kā valkāt ziemas zābakus, lai tie nesaskartos ar slapjumu???? Žēl, jo Salamder veikalus uzstaīju par vienu nopietnu firmu :(Galvenais, ka apavi tika nēsāti tiešām akurāti, - no mājām līdz mašīnai, darba vietā nomainīti, un tad atkal līdz mašīnai, nekādi kilometri netika staigāti... Kā espertīze var noteikt - kurš ir pie vainas, bez sarunas ar klientu. Absurds.. Pērciet apavus tirgū pa 15 LVL, lai nebūtu žēl izmest un nebūtu ziemas vidū jāpaliek basām kājām :(

I Ivonna 24.09.2006

Vīram pirms pāris gadiem nopirkām Salamander veikalā vasaras kurpes par 52 latiem. Mēnesi izturēja, pēc tam pārplīsa zole uz pusēm. Savukārt Alfas veikalā Izīda aizpagājušo gadu nopirku ziemas zābakus par 80 latiem, pēc 2 nedēļām atlīmējās zole.

K Karina 11.10.2006

Veikalā ?Salamander? iegādājos vācu firmas LLOYD sieviešu kurpes par 72 latiem, un secināju, ka pēc pirmās nēsāšanas dienas apavi krāso kājas. Griezos veikalā ar pretenzijām, uz ko man atbildēja, ka apavu krāsošana netiek uzskatīta par defektu un, ja es vēlos par to pārliecināties, lai rakstot prasījuma pieteikumu, kur tālāk apavus nosūtīs uz ekspertīzi. Latvijas neatkarīgo ekspertu asociācijas slēdziens bija tāds, ka kurpes ir ražotas no dabīgās ādas un krāsotas ar dabīgām krāsvielām, taču tas neesot ražošanas defekts. Tas nozīmē, ka ne visiem bredniem var uzticēties!

J Julianna 23.04.2007

man ari ta patas bija ar maniem ziemas zabakiem no Gabrielas, ekspertize pateica ka pie visa ir vainigs udens!!! un vispar, man liekas, ka sis pateretaju tiesibu birojs aizsarga nevis pircejus, bet pardeveju!!!

D daniela 24.04.2007

Apbrīnojami mums ir nabadzīga valsts, bet cilvēki gāž tādu naudu par apaviem un vēl bubina...Nu pērciet tirgū vai da jebkur citur, ne šitajos "krutajos"veikalos, kas tāpat nav oriģināli, bet poddelkas no Polijas.

I Iveta 27.04.2007

tauta varbūt arī ir nabadzīga, tāpēc krāj vaeselu gadu lai nopirktu glaunus un dārgus apavus, domaajot, ka nu tik buus - izturīgi un skaisti bez gala.... :(

I Iveta 27.04.2007

Patērētāju tiesību aizsardzības biedrībai tiešām ir dziļš vienalga, kas notiek un kā attiecās pret nabaga pircēju.

J Janko 28.04.2008

Nopirku parastaa veikalaa apavus, neesaaju 3 menesus peec tam sapliisa. Nopirku Salamander kurpes, neesaaju 3 gadus diendienaa liidz nopliisa, neticiet mulkiibaam...

I ilze 30.06.2008

Vekalā Salamander lētākie apavi maksā ls 19.99, pati pirku un ir ļoti labas kvalitātes, tas ir atkarīgs no cilvēka, kurš to nēsā, jo ja apavus nemāk nēsāt, tad tie arī plīst!

K Katerīna 31.12.2008

Vairakus gadus pērku apavus Salamanderā, pat ieguvu Salamander Kluba karti kas dod iespēju pirkt visu ar atlaidi.Biju apmierināta un tāpec arī uzticējos šim veikalam.
Iegādājos kurpes par 89 ls un pt dažām dienām sajutu naglu papēdī... man deva iespēju apmainīt pret jebkuru citu preci par 89 ls ko arī izdarīju iegādājos K&S lakādas krosenes par 99 ls un biju laimīga ka tā jo tās man atri kļuva mīļas taču pēc apmēram 2 mēnešiem pamanīju ka tām atlimējas zole.. šoreiz mani caur puķēm apvainoja ka es speciāli kkā esmu panākusi šo defektu... aizgāju uz ekspertīzi noskaidrojās ka apaviem atklāti 3 defekti! Es pat nebiju pamanījusi ka iekspusē atgājusi vaļā āda jo tika izlaista kāda operacija ražošanas laikā... nezinu kas notiek -agrak man vienmēr ir ļoti laikam jau laimējies iegādāties kvalitatīvas lietas kas ne tikai ir stilīgas bet arī kvalitatīvas un godīgi kalpo vairākas sezonas. Reāli izslēdzot variantu pirkt apavus tirgū kādā veikalā iespējams iegādāties labus piemēram ziemas zābakus no ādas mazāk par 70-80 ls? Šīs te cenas kas ir Salamanderā nenoliedzami ir augstakas par vidējo, bet kvalitāte arī bija pārliecinoša ko nevaretu teikt par daudzu citu veikalu pārdoto preci, taču šobrīd es pat nezinu kurp doties pēc kvalitatīva, stilīga apavu pāra jo vairāk par 150 ls es nevaru atļauties un redzot kas nopērkams šajā cenu diapazonā kļūst rūgti.

S Sonne 01.07.2009

mīļie cilvēki.. tāpēc arī rodas pārpratumi, kas ir un kas n av brāķis. tas, ka apavs krāso kājas NAV brāķis !!! Cilvēkam ar to jārēķinas! savukārt pārdevēja pienākums ir brīdināt par to!!!

Uzņēmumam NAV jāatgriež nauda tikai tāpēc, ka krāso kājas!!! ir līdzekļi, kas mazina šo īpatnību!

N Natalja 02.10.2009

A ja dovolna vsem! Sama zivu u novoj RiGA PLAZA i casto zahozu v Salamander.Menja i kacestvo ustraivajet i obsluzivanije!!Nikogda ne nesla im obuvj obratno.Za obuvju nado pravilno uhazivatj, da i vsjo. Na dnjah kupila osennie Clarks polusapozki so skidkoj 30%, ne zalujusj. I obsluzivala shustraja malenjkaja devcushka, prosto molodec!! Vsjo bistro i ocenj professionalno.
Govorja ob uhode za obuvju, ja prjamo u kassi polucila vsju neophodimuju informaciju...
Ne znaju na cto vi zalujetesj.

A Anete 27.01.2010

Kāds pāreteigums arī man ir problēmas ar K&S APAVIEM!!! veikalā SALAMANDER 1 dienā atlīmējās zole -piekritu veikala peidāvātajam apavu remontam- rezultātā vietās, kur zole bija atlīmējuies tā pielīmēta, bet atplēsta citās vietās, savukārt paši apavi nosmērēti ar līmi, noslīpēta aun sabojāta apavu āda...tādu "remontu" vēl nekad nebiju redzējusi...
Nodevu ekspertīzei tad jau redzēs

J Jevgenijs 15.03.2010

Никому не советую покупать обувь в магазине Salamander! Купил в январе ботинки Clarcs за 80 латов, и через 3 дня подошва пришла в негодность. Когда отнес к ним - сказали - что они тут не при чем. Настроение испортилось жутко. Чтоб я еще раз у них что то покупал еще. А название магазина Salamander? там же нет ни одной обуви из этой солидной фирмы. Под этой маркой (магазин то так называется) продают негодную обувь!наверное из бракованных привозят разных фирм.