www.sudzibas.lv Salamander Nepērciet apavus Salamander veikalā!!!

Salamander - Nepērciet apavus Salamander veikalā!!!

Salamander veikalos nav kvalitatīva prece, mēnesi panēsā un apavi jau plīst, protams ne visi, bet vairākumā gadījumu! Pret apkalpošanu nav pretenziju, pārdevējas jaukas, izstāsta visu, kas nepieciešams par kopšanu, par apaviem(varu spriest tikai par t/c Azur).
Bet, salīdzinot kādi kādreiz šeit bija apavi, tagad tos vairs neiesaku pirkt. Arī cena nav atbilstoša kvalitātei, cik esmu ievērojusi šai firmai ir problēmas ar menedžmenta darbu, jo vairākas reizes ir redzētas rupjas kļūdas akcijas laikā, piemēram, veikalā bija izlikti plakāti- zābakiem -50%atlaide, izrādījās, ka atlaide ir tikai iepriekšējā gada kolekcijai, jo daudzi apavi tik tikko atsūtīti, bet pārdevējas tiešām ļoti atvainojās, ka menedžeri šādu akciju izdomājuši, bet tā ir klientu maldināšana. Menedžeriem domājiet, ko dariet, tā varat pazaudēt daudz klientu!!! Un cilvēki pārbaudiet kārtīgi apavu kvalitāti, pirms pērciet tos un padomājiet vai to cena ir tik tiešām vērta!!!

I

I ilze 04.01.2009

Sveiki! Godīgi sakot es arī esmu par to dzirdējusi, gan par nekvalitatīviem apaviem, gan par negodīgu vadību, gan par sliktu menedžmentu...

S Svetlana Kļaviņa 10.11.2020

Полностью согласна .Не покупайте обувь в магазинах Salamander ! Цена недешевая ,а качество отвратительное! Никому не рекомендую покупать обувь в этом магазине. ! Купила весной 2 пары обуви на лето. Через две недели носки обе пары пришли в негодность У одной отвалились носы ,вторая пара разорвалась. Пишешь заявление и ждешь 15 рабочих дней ! -это по закону. В это время тебе нечего носить ,ведь в негодность пришли 2 пары Через две недели ответ-обмен или подарочначная карта. Обменять на тот момент было не на что ,взяла карту. только в течении пполутора месяцев я смогла себе что-то подобрать- ,заметьте в это время у тебя нет ни денег ,ни обуви. Через две недели уже вновь купленная обувь опять пришла в негодность-поять отклеились носы.В это раз я потребовала возврат денег,так как не хотела больше иметь никаких отношений с этим магазином. Но мне опять предложили написать заявление и жать 15 дней -все по закону ! Получается я опять без обуви и без денег. И ко всему этому заведующая мне сказала,что у них очень качественная обувь и не понятно почему у меня она все время рвется , т.е. я как бы еще и виновата.Через две недели мне предложили ремонт ! Я на седьмом небе от счастья ! Новую обувь ,которую я носила всего 2 недели , потом 2 недели ждала ответа - они мне теперь отремонтируют. Вот оно счастье!