www.sudzibas.lv Salamander Nepērciet apavus Salamander veikalā!!!

Salamander - Nepērciet apavus Salamander veikalā!!!

Salamander veikalos nav kvalitatīva prece, mēnesi panēsā un apavi jau plīst, protams ne visi, bet vairākumā gadījumu! Pret apkalpošanu nav pretenziju, pārdevējas jaukas, izstāsta visu, kas nepieciešams par kopšanu, par apaviem(varu spriest tikai par t/c Azur).
Bet, salīdzinot kādi kādreiz šeit bija apavi, tagad tos vairs neiesaku pirkt. Arī cena nav atbilstoša kvalitātei, cik esmu ievērojusi šai firmai ir problēmas ar menedžmenta darbu, jo vairākas reizes ir redzētas rupjas kļūdas akcijas laikā, piemēram, veikalā bija izlikti plakāti- zābakiem -50%atlaide, izrādījās, ka atlaide ir tikai iepriekšējā gada kolekcijai, jo daudzi apavi tik tikko atsūtīti, bet pārdevējas tiešām ļoti atvainojās, ka menedžeri šādu akciju izdomājuši, bet tā ir klientu maldināšana. Menedžeriem domājiet, ko dariet, tā varat pazaudēt daudz klientu!!! Un cilvēki pārbaudiet kārtīgi apavu kvalitāti, pirms pērciet tos un padomājiet vai to cena ir tik tiešām vērta!!!

I

I ilze 04.01.2009

Sveiki! Godīgi sakot es arī esmu par to dzirdējusi, gan par nekvalitatīviem apaviem, gan par negodīgu vadību, gan par sliktu menedžmentu...