Salamander - brakis

Nopirku zabakus pa 80 ls, taja pat diena majas pamaniju braki - atnesu uz veikalu, kur pateisa, ka tas nav brakis, ludzu majniet uz kaut ko citu, bet tas bija izpardosanas laiks, mana izmera vairs neka cita nebija un jaunas kolekcijas ari, dari, ko gribi. naudu vini neatdod. Vienigais, ko esmu panakusi, davanu karte uz so summu.

K

Likumsargs 03.03.2012

Jums bija jāuzstāj, lai atgriež naudu par brāķa preci!
To paredz patērētāju aizsardzības likums! Jebkuru preci Latvijā, ja tā nav lietota drīkst atgriezt atpakaļ tirgotājam 14 dienu laikā no preces iegādes brīža. Tāpat jebkurai precei, izņemot zāles un pārtiku ir garantijas laiks 2 gadi, ja ražotājs nav noteicis lielāku garantijas termiņu.
Ziniet savas tiesības un neļaujiet sevi apmuļķot!

A aga 04.03.2012

Redziet, viņiem ir tiesības neatdot naudu tik tāpēc, ka jums bija iespēja pārliecināties par preces kvalitāti jau veikalā pirms pirkšanas! 14 dienu laikā drīkst prasīt naudu tikai, ja prece pasūtīta internetā vai kādā katalogā! Kādreiz varbūt bija savādāk, bet tagad tas likums ir šāds! Esmu to lasījusi! Tas, vai jums atdod naudu, ir atkarīgs tikai no pārdevēja gribas! Domāju, ka viņi ir nākuši jums pretī ar to dāvanu karti! Vēlreiz atkārtoju - pārbaudiet preci jau veikalā, pirms maksājat! Tiklīdz aiziesiet prom ar to, pārdevējam vairs nav pret jums nekāda pienākuma! Tagad, ja vēlaties naudu, vajag aizpildīt prasības pieteikumu, sūtīt uzveikala ofisu un tur 10 dienu laikā jums sniegs atbildi, jo naudu jums atgriezīs vairs ne veikals, bet ražotājs, ja tiks atzīts, ka prece ir ražošanas brāķis!

K Kurkuma 27.08.2012

Ja, tapec, pirms atdodat savu naudinu, labak 10 reizes atnaciet uz veikalu un laikojiet, kamer neesat parliecinati, kas viss ir kartiba.