Salacgrīvas novada dome - Attieksme

Domes izpilddirektors K.Ķemers veic mahinācijas likuma ietvaros situācijās, kad kāds no darbiniekiem kļūst "neērts".
Kā piemēru varu minēt situāciju 2016.gada septembrī - tika panākta darbinieka, kurš aizvietoja sievieti dekrētā (kas bija paredzēts līdz 2017.gada oktobrim) atbrīvošana no amata. Sieviete tika "pierunāta" atgriezties darbā uz pāris stundām, ko izpilddirektors izmantoja par pamatu (likuma ietvaros), lai "atbrīvotos" no konkrētā darbinieka. Lūk, veids, kā risināt problēmjautājumus. Nepatīk - jāpanāk, ka cilvēks šeit vairs nestrādā.

J

S Salacgrivas pilsonis 01.02.2017

Ja tiek iekšā Salacgrīvas novada domē, tad nav ieteicams "staipīt pirkstus" un darīt visu pa savam. Ir jāplūst līdzi straumei un jālocas līdzi vējam. Tad arī tev būs normāla alga prēmijas un tevi liks mierā.

Tā principa ir daudzās pašvaldībās.
Intersanti no kura tadskolas direktorei būs bērns...