www.sudzibas.lv sakumetall Sakumetall melo visu laiku

sakumetall - Sakumetall melo visu laiku

Lūdzu neielaisties darījumos ar SAKUMETALL, viņi prasa 100% priekšapmaksu un savu darbu neizdara līdz galam, nekad nav termiņos, dzīvo vienos melos, 4.mēnesū laikā nevar piegādāt produkciju, melo gan vecais priekšnieks Kaspars, gan jaunais priekšnieks Aleksandrs

L lasis 05.04.2012

Mūsu uzņēmumam nav bijušas problēmas ar SAKUMETALL darbu. Par veco priekšnieku neko nevaru pateikt, bet Aleksandrs vienmēr visu noorganizējis, lai durvis būtu laikā piegādātas un arī iemontētas. Kvalitāte tik tiešām ir ļoti laba un atbilst cenai. Pilnīgi neko sliktu nevaru pateikt par šo uzņēmumu!!!

tancordisko 08.08.2012

Esmu saskāries ar Saku Metall

Piekrītu pēdējam komentāram, ka par iepriekšējo priekšnieku neko īsti nezinu, bet tagadējais direktors Aleksandrs vienmēr visu izdara kā solijis.

Protams, ražotne ir ražotne, tur visādas problēmas var atgadīties, to arī ir jāsaprot (es saprotu, ka Jūs tam nevajadzētu uztraukt, bet tā gadās).

Par 4 mēnešu aizkavēšanos Jūs Mani ļoti izbrīnijāt.