Sajūtu Rituāli - Slikts serviss

Bijām ar vīru uz pāru sajūtas rituālu ''Kokosa paradīze''. Pirmkārt jau pati vieta nosita sajūtu, ka esam jaukā spa, jo tur bija ĻOTI prasti- visādi ''kankari'' pie griestiem sakārti, tiešām nesimpātisks iekārtojums. Mums bija pīlings visam ķermenim kur no galvas līdz kājām noberž ar eļļainām smiltīm- sajūta briesmīga un nemaz nejutāmies kā paradīzē. Kad pēc ilgās beršanas (masāžas) ar smiltīm lika ietīties papīra dvieļos un pa koridoru doties uz dušu kura arī nebija nekas patīkams (kā padomju laiku dzīvoklī),tiešām biju šokā :D ...pēc dušas bija 3 papīra dvieļi kur noslaucīties un tad iedeva palietotu halātu ko uzvilkt. Tiešām neiesākam šo ''spa'' studiju.

Avio_ceļotājs 07.01.2016

Arī kādreiz apmeklēju sajūtu rituālus, viss bija forši, bet viņi piemirsuši izpildīt daļu no procedurām (par kuru tika samaksāts iepriekš) un kad par to atgādināju, man teica, ka ir notikusi kaut kāda kļūda, tagad laika vairāk neesot, izrakstīja man kuponu, lai varētu atnākt un "izbaudīt" atlikušo daļu (15 min) kāda citā dienā. Bet kāds tolks man terēt savu laiku un naudu un vilkties citā pilsētas galā dēļ 15 min.
Iesaku viņiem organizēt labāk savu darbu, jo savadāk pazaudēs visus klientus.

Z za4iits 17.01.2016

Ja jau nevari atļauties iegādāties SPA apmeklējumu par pilnu cenu, tad ko tu sagaidi iegādājoties kuponos? Tur liela daļa uzņēmumu vienojas ar kuponu izsniedzēju - lai vairotu savu popularitāti.
p.s. Tu esi aita - eju katru nedēļu un viss ir fantastiski. :D
p.p.s. Ja tu atvērtu SPA studiju - vai uzreiz spētu atļauties ''krutākajā'' vietā, un visu iespējamo - perfekti? Diez vai:D

C Cerins 26.01.2016

Hahah, laba valoda~!