Saimniece-Marija Vilcāne - Īre-sūdzības

Labdien!Gribu visiem ietekt un būt uzmanīgiem, ja kādam tomēr steidzamā kārtā ir jāatrod dzīvojamā istaba, tad esiet nu gana vērīgi!!!Runāšu par saviem piedzīvojumiem, kurus nācās man piedzīvot īrējot istabiņu Rīgā, Rigondas gatvē 6-54.Saimniece-Marija Vilcāne ( 80 g.v.) Sākumā viss šķita pieņemami un normāli, līdz vēlāk sapratu, ka tantiņai ļoti patīk naudiņa, un īres maksa tika paaugstināta ik pēc mēneša, aizbildinoties, ka viss taču kļūst dārgāks.Marijas kundze visu bezgala taupīja, pat maizes šķēles tika iedalītas pēc normas-katrai ēdienreizei, nemaz nerunājot par gaismas dedzināšanu, ūdens tecināšanu un gāzes dedzināšanu.Pati saimniece bija skopa.Es dzīvoju mazā istabiņā, par kuru tantiņai maksāju sākumā 65latus, bet pēc laika jau no manis pieprasīja 80latus.Uzskatu, ka tā ir totāla krāpniecība, jo katru otro dienu strādāju Stradiņu slimnīcā 14stundu garas dežūras, pēc kurām ierodoties mājās vairs negribas neko redzēt-izņemot gultu!Kā izrādās, tad tantiņai ir krustmeita-Ināra, kura dzīvo jūrmalā, un pie krustmātes ierodas 1reizi mēnesī, lai saņemtu iekasēto naudiņu un baudot grillētas vistu kājiņas apsprieztu visas aktualitātes.pēc tantiņas-Marijas vārdiem Ināriņai ir visai grūti, jo ir maza alga( strādā viesnīcā-administrācijā ) un ir personīgā māja.Man patīk tīrība un kārtība, tāpēc es tīrīju visu dzīvokli, jo uzskatīju, ka man ir pienākums to darīt.Griezu tantei matus, neņemot par to nekādu samaksu, mazgāju logus, eļļoju durvju enģes, adīju viņai zeķes, lai nesalst tantei kājas-ziemā, devu viņai veselības profilaksei-pašas gatavotus sīrupus ( priežu čiekuru sīrupu, lapegļu sīrupu, mežrozīšu sīrupu, liepziedu sīrupu, pīlādzu sīrupu ), kuru tante dzēra pilniem vaigiem pusgada garumā! Kad man beidzot atvērās acis un es aizgāju prom no šī dzīvoklīša, Marija Vilcāne man neatgrieza atpakaļ naudu ne par pārmaksāto īres maksu, ne arī iemaksāto drošības naudu! Kad es prasu savu naudu, tante neatbild uz maniem telefona zvaniem, kad ierodos uz Rigondas gatvi 6-54, tad tante neatver durvis, un tēlo, ka pēķšņi mani nepazīst, nekaunīgi mani apsaucot par narkomāni.Tai pašā laikā Ināriņa arī neatbild uz maniem telefona zvaniem, jo kā tantiņa man pastāstīja tad krustmeita ar vīru ir aizbraukusi uz Zviedriju-ekskursijā! Tāpēc man ir pilna sirds, ka tādā vecumā vēl cilvēks spēj būt afērists...Mīļie cilvēki-esiet uzmanīgi! Neuzķerieties uz āķa! ESIET PIESARDZĪGI UN MODRI!

G

T ToGunta 18.06.2011

Vispirms vajadzēja sastādīt līgumu, kur būtu skaidri minēta samaksa par pakalpojumu, un tad vecene ar savām krustmeitām tev vienīgi varētu iepūst pakaļā.Pati vainīga, nākošreiz būsi gudrāka, lai tev veicas.

: :)))))) 18.06.2011

nu ja viss skaidrs---bet par tām maizes šķēlēm ---tad tantes pienākumos ietilpa jūs ēdināt vai kā???Tad jau ir pavisam cita situācija.

A Andris 20.07.2011

Tante ir jasoda kaut gan izlasot visu top skaidrs ka vina nav pie pilna prata.Pasa sakuma vajadzeja nepiekapties un nepielagoties slimigajam prasibam un dzives veidam.

E Ella 26.10.2011

Vajadzēja tev nointēt tādu maitu ar savu brūvējumu:D Žell, ka labus cilvēkus mūsdienas nenovērtē!