www.sudzibas.lv Saima Nepamatoti liels nekustamaa iipasuma nodoklis

Saima - Nepamatoti liels nekustamaa iipasuma nodoklis

Nesaprotu par ko buus jaamaksaa vel 4000ls gadaa?Tikai par to, ka esmu godiigi visu muuzu straadaajis un man pieder maaja?Taa ir tautas kraapshana!minimaalaa alga ir 180ls meenesii sie cipari galiigi nesader.

T Trajule 20.08.2009

Par ko tu straadaa? Par miskasstienku?

E Es 20.08.2009

Saeima nevis Saima :)

D Dace 21.09.2009

ko var gribēt no saeimas deputātiem!!!viņi domā tikai par sevi!!!

P PēterisArtūram 14.02.2011

Artūr, ja tas nodoklis tev likās par lielu, ko tu teiksi par 2011. gada nodokli? Kārties iesi?

T ToArturam 14.02.2011

Pārdod māju, un nodoklis nebūs jāmaksā!

J Juris 14.02.2011

Jāāā, te auditorija ir tiešām mazliet pastulba, kā vairums latvijas iedzīvotāju un pilsoņu, valdība jūs putina ārā, spiež uz ceļiem, nav svarīgi kads kuram stāvoklis sabiedrība, katrs kaut kā un gadiem ejot audzina sev piederošo, mājvietas utt, katram ir iets savc ceļš un katram savs ir dārgs, bet ienākumi mums katram ir tādi kādi viņi ir, bet te no malas piezogas laglīgā, vienacainā pirāta izskata valdība, kurai ir POHUIJ, atvainojos par izteicienu!, uz mums un mūsu problēmām, viņi mūsos redz tikai skudru pūzni, kuru viņi kontrolē, vergu tauta, kura nekad par sevi nespēj pastāvēt, lai kadas apsurdas lietas darītu valdība, mes visu norīsim, tāpēc ka nav dūšas, labāk zem sūdaina papēža, neka par sevi pastāvēt, jo viss ir tikai mūsu rokās, kas ir valdība bez tautas?! Bet galvenais šajā visā ir tas ka mēs visi esam sūdos un mēs vel atrodam kādu kas ir lielākos sūdos un mēginam vel to apdirs, tikai tapēc ka es jau vēl nēsmu galīgi norimis, bet tas tāpat notiks, tikaij bišku vēlāk...

J Juris 14.02.2011

Atvainojos protams par kļūdām, steidzos, bet domu jūs tāpat sapratāt.

M Mačo 15.02.2011

Pareizi Jurcik!

T ToJuris 15.02.2011

Un atpakaļceļa mums nav.Par to vajadzēja domāt pirms iestāšanās ES un NATO.Lai ko mainītu, vispirms jāizstājas no ES, bet tad ir jāatmaksā visa piešķirtā nauda, plus miljardiem soda naudas.Tiklīdz šeit kas nopietns sāktu bries, mums palīgā steigtos NATO miera uzturēšanas spēki, kā tas jau bija vēlēšanu laikā.Vispirms jau pavasarī tika veikts mācību desanta brauciens no ādažiem līdz Daugavpilij.Pēc tam pa kāpām tika būvēts ceļš gar visu piekrasti Ventspils virzienā.Tas viss bija nepieciešams, lai neizdevušos vēlēšanu gadījumā varētu tautu vest pie prāta ar ieroču palīdzību.