"Safohouse" - "Safohouse"

Labdien,

esiet uzmanīgi un prasiet displāzijas testu pārbaudes un rezultātus, pērkot kucēnu no audzētavas "SAFOHOUSE". Pirku sev amerikāņu buldogu no šī kluba, tieši no KRISTĪNES GEREIŠAS un nepilna gada vecumā konstatēja iedzimta gūžas displāzija. K.Gereiša pēc šī atgadījuma vēl joprojām neuzskata, ka būtu savai kucei jāveic displāzijas pārbaude. Sevis cienošs audzētājs to noteikti izdarītu, varbūt tieši viņas kuces sirgst ar šo slimību, jo ne visiem tā ārēji izpaužas. Un ja patiešām K.Gereišai rūptu viņas kuces pecnācēji, tad noteikti šo testu veiktu. Ļoti bezatbildīga audzētāja, jo savā darbā vispār veselības pārbaudes neatzīst. Esiet ļoti uzmanīgi, jo skatīties uz displāzijas slimu kucēnu/suni ir šausmīgi. Nespēj piecelties, klibo, sāp, smilkst, negrib rotaļāties. Veicām operāciju pie dr. Drapčes. Operācijas izmaksas- 200Ls, zāļu cena dienā ir ~2Ls, vēl jāpieskaita rentgens, apmeklējumi pie vetārsta. Un vēl visam pāri ir emocionālais pārdzīvojums, ko naudas summā nenosaukt.
Vēl gribu piebilst, ka displāzija ir neārstējama slimība, operācija novērš sunim ikdienas sāpes un mokas, bet pats process ir neatgriezenisks.
Tā kā esat uzmanīgi, pērkot kucēnus no KRISTĪNES GEREIŠAS.
Mana kucēna māte ir Sternduko Norabella from Safohouse.

E

D Dīdī 17.07.2010

Mjaa, ko no cilveekiem, kuri iztiku pelna paarojot dziivniekus, citu var gribeet? Sii teema veelreiz apstiprina manu uzskatu, ka visi sie sunju audzeetaaji un skirnes sunju pirceeji ir pasisti, butu labaak kaadam sunelim no patversmes maajas un labu dziivi iedevusi. Kaada atskiriiba skirnes vai ne skirnes suns, galvenais, ka saveejais un miils..

R retele 14.11.2010

Vel gribu piebilst, ka ari no kluba "Baltais ilknis" neperciet kucenus. Vini izsniedz sertifikatus tiem sunu ipasniekiem, kuri saparo neparbauditus sunus. Man no viena metiena bija panemtas 2 vidusazijas sunites un abam ir diagnoze- displazija. Elīna, es pilniba Jus saprotu, jo pati sobrid eju cauri visam tam briesmigam sajutam, kas ir, kad uzzina par sunim esoso slimibu. Mums ir 2 gadini vinam un atklaja pirms 2 menesiem. Sunus turam uz zalem, mazinam slodzi, pastaigas vairs neejam- loti, loti, loti reti :(, dodam mazak est, lai nav lielaka slodze del svara uz kepinam. Un mums ari saimnieki atteicas veikt saviem suniem displazijas testu... personigi man ir skaidrs, ka tiesi no viniem nak si problema. Ja vini butu tik parliecinati, ka nav, tad butu pirmie rentgena rinda. Sie pasi cilveki (Ozolniekos) pardeva bez ciltsrakstiem 2.metienu- videji 8 kucenus. Ja kads 2009.g. pirka no viniem un ir problemas, iespejams musu suniem ir vieni un tie pasi vecaki, no kuriem nak si problema. Personigi mans viedoklis ir ja saietu visi kopa un "ietu" virsu tiem, kas tik nezeliga veida nodarbojas... ja kaut vienam naktos apmaksat visiem slimajiem suniem kaut vai zales vai pat guzas protezes operaciju, kaa mes zinam ir loti darga (arzemes to veic)!!! Es domaju, ka TADU cilvku, kas kaa vini pasi saka- netaisa, protams!!! biznesu... nebutu. Vismaz viniem naktos atbildet par to ko dara. Nevis ka ir tagad.

Z Zz 30.11.2010

Mes ari arstejam suni gandriz gadu, iedzemts poliartrits, izarstet neizdevas . Gribas pajautat Favoritam, jums visi Sib. Haski ar iedzimto poliartritu ?Kauns jums . Cilveki nepirkat no visam sitiem klubam sunus .

G Girts 30.11.2010

Janu Zarinu vajag cietuma .