LV RU
www.sudzibas.lv Sadales tīkls Nesaskaņota koku izvešana

Sadales tīkls - Nesaskaņota koku izvešana

Sveicināti! Pēc augstsprieguma trases tīrīšanas visi nocirstie koki ir aizvākti. Vai tas nebija jāsaskaņo ar īpašnieku? Biju paredzējis tos izmantot malkai. (Nebija mežs, resgaļi nepārsniedz 15 cm diametrā).
Man ziņo, ka sūdzība ir par īsu lai to izskatītu. Ko te lai piebilst? Varu pastāstīt kāds šodien āra laiks, vai arī, ka līnijas malā auga ābeles un bumbieres, kuru vairs nav.

Atbilde no Sadales tīkls Support Pārstāvja atbilde 17.04.2018

Labdien! Atvainojamies par šo pieredzi. Lūdzu, norādiet aptuveno adresi/vietu un datumu, kad tika veitkti šie trašu tīrīšanas darbi, lai varam pārbaudīt šo informāciju.

Zi

Komentāri (6)

Работяга 14.04.2018

Uzsyadisu jaunus, piedavaju savus pakalpojumus, 8 eiro diena, atbrauksu ar savu transportu, augu un instrumentiem.. izvelesimies jums piemerotaku vietu, uzkopsim teritoriju un ustadisim... varam ari iestadit ari apzalumosanu, bet par to ari japiemaksa 50 centi...

Tu Turkey901 14.04.2018

Nav jāsaskaņo, paskatieties TV, par šo bija vairāki Bez Tabu sižeti, ka par to joslu tīrīšanu, entie metri no ceļa, apsaimniekotāji kā samaksu drīkst savākt koku, tādi noteikumi.

Zi Ziedonis S. 15.04.2018

lvportāls.lv izlasīju sadales tīklu viedokli:

Visi nozāģētie koki un to zari pieder zemes īpašniekam, un pēc darbu pabeigšanas koki, krūmi un to zari visbiežāk tiek novietoti elektrolīnijas trases ārējā malā, bet, ja nozāģētos kokus elektrolīnijas trases malā nevar novietot, iespējams vienoties arī par citu vietu. Ja zemes īpašnieks vēlas, lai nozāģētie koki un zari pēc darbu pabeigšanas tiktu savākti, darbu izpildītājs ņem vērā zemes īpašnieka lūgumu un nozāģētos kokus un to zarus utilizē. Pilsētās nozāģētie koki, krūmi un zari pilnībā tiek utilizēti, ievērojot pašvaldības noteiktās prasības.

Da Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 14.04.2018

(c) Man ziņo, ka sūdzība ir par īsu lai to izskatītu. Ko te lai piebilst? Varu pastāstīt kāds šodien āra laiks, vai arī, ka līnijas malā auga ābeles un bumbieres, kuru vairs nav.

Lai sūdzība tiktu izskatīta ir jāievēro nelielu virkni normatīvo aktu pie noformējuma, un ka minimums - attiecība uz iesniedzēju, jābūt apveltītam ar noteiktam tiesībām, ko var attecināt pie sūdzības priekšmeta!

Tu Turkey901 15.04.2018

Rušonas pagasta pārvaldes vadītājs D. Alžāns gan teic, ka zeme gar ceļu, kur veikti darbi, tāpat kā ceļš, pieder pašvaldībai. Likumā “Par autoceļiem” atrunāts, ka ceļiem ir nodalījuma josla blakus brauktuvei, tās platums atkarīgs no brauktuves platuma. Tāpat likuma burtiem rakstīts, ka nodalījuma josla pieder valstij vai pašvaldībai.

Arī Satiksmes ministrijas Autoceļu nodaļas vadītājs Klāvs Grieze teic, ka “nodalījuma joslā ceļa īpašnieks var veikt apauguma noņemšanu (krūmu, koku izciršanu), koku novākšanu. Viņam [ceļa īpašniekam] tas nav jāsaskaņo ar iedzīvotājiem. Šādi gadījumi ir bijuši: cilvēki domā, ka tie ir viņu koki, domā, kur tie palikuši. Bet tie ir pašvaldības īpašums.”

https://skaties.lv/beztabu/nejedzibas/pasvaldiba-nelikumigi-lauj-izcirst-un-nozagt-kokus-musu-ipasuma-riebinu-puse-vaino-domniekus-patvala/

hola_amigo 15.04.2018

Ir augstaka speka instances kur griezties un ST nevares tik vienkarsi atrunaties

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes