Sadales tīkls - Nekompetence

Pirms kāda laika, Jelgavā, pumpura ielā privātmājai, kurā dzīvo vecs cilvēks, tika pieteikts bojājums, ka raustās un nodziest elektrība.
Ieradā st darbinieki un konstatēja, ka ievades drošinātājs, kas atrodās uz ielas ir bojāts, taču to nenomainīja un vecajam cilvēkam ieteica piestaigāt biežāk un to paslēgāt!
Tad zvanīju uz st, par šo haosu, tur atbildēja, ka drošinātājs ir mūsu īpašums, uz ielas skapī, kur mums nav pieejas! Tad sarunāju elektriķi, kas to nomainīja! Tas ir absurds un cūcība!

17.01.2020

Atbilde no Sadales tīkls Support Pārstāvja atbilde 17.01.2020

Sveicināti!

Aicinām Jūs precizēt īpašuma adresi, nosūtot mums šo informāciju uz st@sadalestīkls.lv, lai varam izskatīt radušos situāciju.

Atbilde no Sadales tīkls Support Pārstāvja atbilde 17.01.2020

Aicinām precizēt īpašuma adresi, nosūtot mums šo informāciju uz [email protected], lai varam izskatīt radušos situāciju.

D

G goblins1 18.01.2020

līgumā ir teikts, kur jums ir piegādes ribeža. Ja skaitītājs, tad viss, kas ir pēc tā ir jūsu īpašums, un tur ST labos tikai par līgumcenām.

Pacco_al 19.01.2020

Nu vispār, vēl izsauciet spuldzītes ieskrūvēt, lūk vecs cilvēks pats nevar.
Tā tiešām nav sadales tīklu problēma. Re kā elektriķim tomēr bija pieeja un pareizi nav ko tur visādiem bāzties, kamēr vēl kādu ar elektrību nositīs un atkal ST būs vainīgs.

D Dusmīgs35 19.01.2020

Hallo, kaste ir ārā uz ielas pie staba, kādēļ klientam, vecam cilvēkam, kas maksā visādas komponentes ir jāpaliek nedēļām bez elektrības-pilsētā, kur apkures u.c. sistēmas ir uz elektrības, šo idiotu dēļ!?