Sadales tīkls - Krāpšana

Šī firma sāk ņirgāties par saviem klientiem. JAUTĀJUMS vai mēs nemaksājām par elektrības padevi. Jeb vadu pievilkšanu līdz mājai kad tā tika būvēta? Un kas man kompensēs visas problēmas kad šī saucama elektrības padeve kura garantētā padeve kaut kur pārtrūks? Atkal būs kādi teicieni par putniem uz vadiem un ka neko izdarīt nevar? Vai arī kad kāds vads pārtrūks un pāris dienas nebūs elektrības? Kāda vela pēc man par savienojumu jāmaksā?

E

K Kārpa1988 26.09.2016

Es dzīvoju aptuveni 150 gadus vecā mājā, es varu teikt droši, ka es ne kapeiku nebiju maksājis par vadu pievilkšanu līdz mājai, kad tā tika būvēta, mums bija sveces tolaik tikai :) Man solās nākamgad nomainīt elektrības padeves kasti, jaunu skaitītāju, tas viss bezmaksas. Labāk izvēlos kādu kapeiku vairāk maksāt mēnesī, nekā ja šāda kaste man būtu jauzstāda no savas kabatas. Man laukos ir bijuši elektrības pārrāvumi, bet esmu priecīgs, ka tie tomēr tiek atrisināti samērā ātri', tāpēc nejūtos apkrāpts samaksājot lieku kapeiku.

J Juris Avotiņš 26.09.2016

Man gan vajadzēja maksāt gan par vadiem, gan kasti un par darbu arī.Un kad vajadzēs kaut ko atkal vilkt-maksāsim kā mīļie. Nezina jau kā to tautu apčakarēt.