Sadales tīkls - Krāpšana

2020. Gada rudenī tika izstrādāts un apstiprināts jauna pieslēguma ierīkošanas projeks. Ka arī tika saņemts līdzdalības rēķins 2008 eur apmērā par pieslēguma ierīkošanu, kurš tika apmaksāts 11.11.2020. Pēc kā tika saņemta informatīva vēstule par remontdarbu uzsākšanu 16.12.2020-08.01.2021 (kuri īstenībā tika tikai uzsākti sagatavošanas darbi: noņemts daļēji bruģis un aizvests prot (kaimiņu īpašums-kas tiek šobrīd klasificēts kā zādzība) , jo ārā bija sals - 20) . Pēc kā saņēmu paziņojumu par buvprojekta apturēšanu. Ilgstoši mēģināju sazinātis pa norādītiem tālr. Numuriem (neviens neatbildēja un pēc ilgāka laika tika atslēgti) . Jūnijā pacietība bija galā zvanīju pa tālr.8403 kur arī nesaņēmu man vajadzīgo informāciju. 15. Jūnijā rakstīju e-pastu uz kuru nesaņēmu atbildi, 29. Jūnijā pieteicu e-konsultāciju, kur pēc 2 dienu pārrunām man solija ka sadales tīkla pārstāvis sazināsies ar projektētāju un pēc iespējas ātrak atrisinās šo situāciju un ka par projekta gaitu informēs. Līdz 4.10.2021 neesmu saņēmusi nevienu informāciju par projektu un to realizāciju.4.10 uz manu e-konsultācijas pieteikumu saņēmu īsziņu, ka sadales tīkls gaida projekta saskaņošanu ar projektētāju. Sazinoties ar projektētāju saņēmu informāciju, ka viņš neko nav saņēmis no sadale tīkliem, ka arī uzskata ka ir veicis projektēšanu precīzi pēc sadales tīklu sniegtiem datiem.

31.10.2021

Atbilde no Sadales tīkls Support Pārstāvja atbilde 01.11.2021

Labdien!

Lai varētu izskatīt un sniegt skaidrojumu par šo situāciju, lūdzam privātā vēstulē atsūtīt Jūsu īpašuma adresi.

Cieņā,
Jūsu Sadales tīkls