www.sudzibas.lv Sadales tīkls Nekorekta rīcība

AS Sadales tīkls - Nekorekta rīcība

Kūtī bij steidzama vajadzība mainīt jaunu elektrības vadu no skaitītāja līdz objektam,to visu izdarīju es pats.Tad zvanīju uz Elektrum un teicu ka vajadzētu tikt iekšā sadales skapī lai atslēgtu veco vadu no padomju laikiem kas vēl saglabājies un pieslēgtu jauno vadu,bet skapis ir aizplombēts. Pieteicu pakalpojumu kurš maksā 19.90 eiro ,tikai par plombēs noņemšanu un pēc vada pieslēgšanas jaunas plombas uzlikšanas.+ man vēl jāmeklē elektriķis kurš pieslēgs man jauno vadu pie skaitītāja.Viss ok,piekrītu visam solīja ka aiznākamajā dienā plomba bus noņemta un kad bušu pieslēdzis vadu tad lai zvanot,braukšot uzlikt atpakaļ jauno plombu.Beigās plombu jau noņēma nākamajā dienā no un pat pieslēdza jauno vadu-visu cieņu Viņam par to,Tad zvana mammai, jo uz viņas vārda ir līgums,Saka ka ir pieslēdzis vadu jauno un nekas nebūšot jāmaksā, jo drošība esot arī viņu interesēs. Viss forši,vads pieslēgts,nav jāuztraucas par veco vadu vairs,bet kas to būtu domājis ka vecais vads nemaz nav novienots no skaitītāja labi ka neņēmu vecos vadus nost būtu atdevis galus!!!!!Šodien atnāk vēstule no parādu piedziņas jāmaksā 26.90 eiro,jo Sadales Tīkli iesūdzējuši,Es ŠOKĀ zvanu šiem,rēķins esot izsūtīts jau kaut kad janvārī uz e-pastu xxxxxx, es saku ,bet e-pasts ir cits jau sen mainīts un izlabots elektrum profilā.Sarunā ar konsultantu jutos ka būtu parādā miljonus.visu pat nevaru izstāstīt.Šodien pat samaksāju lai liek mieru TIE NELIETĪGIE ZAGĻI.