Sabīne Šillere - Krāpsana

Saksim ar to ka šim cilvēkam nevar uzticieties! Braucam uz Nl viena transporta mazliet parunājam līkas sakarīgs cilvēks, pēc laika uzaicināju facebook. Pēc nedēļas vai divam raksta vai nevaru izpalīdz atpakaļ ceļam uz nl jautajā vai nevaru aizdot 80 e. Vajadzēja pase mainit jo derīguma termins beidzas. Labi negribēdams aizdevu solija sesdien atbraukt atdot, bet tā ari neatdeva jau 2 nedēļas neatbild. Kaut ar solija atdot naudiņu. Cerams šo lasis viņas visi radi!

Kolta 11.07.2018

Kārtējais auns.

Facepаlm 11.07.2018

Pirms aizdot naudu, nelikās aizdomīgi, ka persona dodas uz ārzemēm ar pasi, kurai beidzas derīguma termiņš?

V Vnk Arturs 89 11.07.2018

Cilveks jau nezinaja ,jo firma ligumu nosledza.tad pateica ka menesi tik vares stradat tad bus jamaina pasi

S Smadzenes Nopērc 11.07.2018

Tev ir 29 gadi, bet izskatās, ka saprātā pat 19 neesi sasniedzis, malacis.

S Smadzenes Nopērc 11.07.2018

Nomaini sev niku uz Vnk Cirvis 89, šādus rakstus vairs neveido, paldies.

V Vnk Arturs 89 15.07.2018

Nav brinums ka tev tads niks " smadzenes noperc"...