Sabīne Saulīte - krāpniece

Sabīne saulīte, šitajā vārdā Sabīne Veilande. Konkrēta krāpniece. Nesen pieaudzēju pie viņas matus un tagad sēžu un raudu. Mati ir sintētiksie izrādījušies, kaut gan viņa man zvērēja, ka tie ir dabīgie. Viņa jau izskatās briesmīga, nemāk krāsoties, utt, bet sākumā nepievēršu tam uzmanību. Viņa pat nemāk pieaudzēt matus, viss šķībi un greizi. Esmu šokā par tādiem pakalpojumiem, Viņai arī ar galvu kaut kas nav riktīgi, kaut kāda atpalikusi. Jocīgākā meitene, kuru esmu jebkad satikusi. Atdevu normālu naudas summu par pieaudzēšanu, bet palasīju internetā, ka viņa ir arī nomainījusi uzvārdu dēļ sliktās slavas!!!

meitenes uzmanieties no tās krāpnieces!!!! es to gauži nožēloju!!!

A ANNAA86 14.05.2013

Jā, atceros to meiteni. Biju pieaudzējusi pie viņas arī skropstas. Es nesaprotu kā viņa to var darīt, ja pat nemāk. viņa man pieaudzēja skropstas kādas 4 stundas, nekad tik ilgi neviens man nav pieaudzēji un beigās vēl šķībi un greizi. nav ne sertifikāta ko bija teikusi, ka ir un esmu ļoti neapmierināta. Izskats viņais tiešām atbaidošš, bez komentāriem :D

P Pipars 14.05.2013

Labi, ka pati atceries to meiteni un pati arī pasūdzies. Ar savu komentāru panāci to, ka nevienam tavam vārdam vairs ticēt nevar. Arī tad, ja kaut kas no šī ir patiesība, panāci tikai pretējo. Glupi, glupi, Anniņ!

D Dailis Bezvārdis 15.05.2013

Jā, meitēns izgāzās kā sēta ! Gribēja nomelnot, bet pašai tāda laža sanāca !

S SwCherry 25.08.2013

sudzibas.lv jau ir pietiekami daudz sūdzību par šo personu, tā, ka domājams - meitēna rakstītais noteikti ir patiesība..