Sabīne Saule - Veilande - nekvalitatīvi

Ļoti vēlejos pieaudzēt skropstas, ieraudzīju šīs personas sludinājumu un pieteicos. Meitene likās laipna, palika labs iespaids, taču jau pēc pāris dienām sajutu diskomfortu ar savām jaunajām skropstām, vizuāli bija smuki, taču pie saknēm bija salipušas kopā pa kadām piecām. Bija grūti pagulēt jo dūrās plakstiņos. Kad krita laukā tad pa tādiem kušķīšiem, ta kā šo specialitāti pārzinu ļoti labi tad zinu ka tā nav jābūt. Vēlāk arī mana draudzene bija uzlikt skropstas pie viņas un arī daudz bija salipušas kopā. Aizgāju pie cita meistara lai noņem jo ar tādu durstošu sajūtu acīs bija ļoti sāpīgi.
Nospriedu ko nu tur daudz, bet kad palasīju kā viņa apkrāpj cilvēkus biju šokā. Piedevām viņa savos sludinājumos izmanto citu meistaru darbus, jo pamanīju viņas sludinājumā darbu no cita meistara galerijas. tas ir nekaunīgi!!!
Uzskatu ka viņa māna tādējādi klientus, tapēc vairs nezinu vai skropstas kas viņai galerijā ir viņas vai cita meistara.. un varbūt arī es uzķēros uz krāpnieces. lai gan teicās ka ir 4 gadu pieredze.
Piedevām viņa prasa 15 EUR par gēla nagiem, bet tai pat laikā mekle modeli pēc mēneša uz nagu kursiem. tad sanāk ka arī sertifikātu viņai nemaz nav..
Cik saprotu Liepājā viņa jau ir apkrāpusi pietiekami daudz cilvēku, tapēc tagad pārcēlusies uz Cēsīm.
Meitene atrodama draugiem.lv kā Sabīne Saule. Izvērējiet kārtīgi pirms izmantot viņas pakalpojumus.

V v789123 31.01.2014

draugos rakstīts ka viņai 21 un ja pieredze ir 4 gadi sanāk ka jau 17 gados kļuvusi par meistari :D

Nezinu cik var ticēt šai sūdzībai, jo draugos ir tikai labas atsauksmes par viņu

A alisiitee 31.01.2014

Par to jau es arī brīnījos, kā var būt tāda pieredze. Viņa kad uzliek skropstas nākamā dienā raksta lai ieraksta labu komentāru kā patika. Ja ieraksti ne pārāk pozitīvu komentāru, tas tiek izdzēsts.

S sabine21 31.01.2014

Taka ir loti labi zinams, kura konkurente ir so komentu ievietojusi. Pievienoju ari foto ar veikto darbinu.
Sis skropstinas pieder Raksta autorei! :)
Zinu, ka ari pec si ievietota komentara, uzradisies vinas draudzenes un pazinas, kas centisies piebalsot pec negativiem komentariem!
Un, ja Tevi ari kautkas nebutu apmierinajis, vai tad nav iespejas palugt nonemt?:D

S sabine21 31.01.2014

Es ar skropsta jau stradaju no 17 gadu vecuma ari par friziera taja pasa laika macijos! Vai varbut tam ir vecuma ierobezojuma? :D
Ta vnk ir Tava skaudiba, ka Tev paliks mazak klientu, jo daudzas meitenes pie manis atgriezas-Un tas mani priece!
Un ja Tev nepatiktu Tu vienkarsi nenaktu, bet te jau kautkas cits zem ta slepjas-Centies atbrivoties no konkurentiem!
Pasai smiekli nenak Alisitee?

A alisiitee 31.01.2014

Es par tām skropstām necepos, noņēmu un viss, bet kāpēc jāliek savos sludinājumos citu meistaru darbi!!!
Un kā paliek ar tiem daudzajiem cilvēkiem kurus apkrāpi, paņemot naudu un preci nepiegādājot. Riebjas ka ir tādi cilvēki kuri apkrāpj un spriežot pēc visām pārējām sūdzībām šajā portālā tad šadu cilvēku ir ne mazums.. Sāc godīgi strādāt, nevis krāpt, un nevienam nebūs iemeslu te rakstīt par tevi.

S sabine21 31.01.2014

Atvaino, man ir tikai savi darbi! :D
Neizvertisu so rakstu par kautkdu diskusiju, bet pirms ko raksti par mani parliecinies 100%. Un par kadu preci Tu te runa? Es neko netirgoju, kas butu jasuta, es tikai veicu skropstu pakalpojumus!
Mani jau par Tevi bridinaja! Tik nozeloju, ka nenoticeju!

A alisiitee 31.01.2014

Skrostas varbūt arī ir tavas bet nagi tiešam nav, vai arī man tev nosūtīt linku, no kura meistara tu tos nozagi, ak jā, bet tu jau pati labāk zini. :D
Un ja aizmirsi par kādu preci es runāju - par matiem... http://www.sudzibas.lv/sabine-veilande-c25968.html

S sabine21 31.01.2014

Tas, ka man nepieciesamas modelites uz nagiem, nenozime, ka nedrikstu attisties talak, uz zimesanu, un taalakam pakapem!
Nu manis pec raksti, ko velies, tas tik parada to, cik loti satraucies, ka es Tev veretu nocelt kadu klientu, jo pati noteikti darbus veic pavirsi!
Un matus es netirgoju!!! :D
Uzredzi-Lai veicas, parliecinat cilvekus, nomelnojot mani!!!
Cerams, ka ievietojot so rakstu, palika labak, un ja doma, ka es tagad aiz dusmam lienu no adas ara-Ta nav.

A alisiitee 31.01.2014

Atbildot uz maniem komentāriem, tu jau parādi ka pašu tas satrauc. :D
Diemžēl pagātni neizmainīt, un tas ko sastrādāji, tev traucēs vēl ilgi, jo tik daudzie negatīvie komentāri, parāda kas tu patiesībā esi. Un par kādiem klientiem tu te runā, lai kam jau pēc sevis spried, jo es darbojos cita jomā, kas nav saistīta ar skaistumkopšanu., te tu kaut ko jauc. Laikam jau tev ir daudz to nelabvēļu.
Par kādu nomelnošanu, es taču tikai izsaku savu viedokli, tam piemērotā portālā, kā to dara simtiem citu lietotāju.

S sanita.ideals 24.02.2014

Tatad Sabine, es so diskusiju neiesaaku ka tu liec sikti, bet TU tiesam liec slikti, un tas skropstas kas bildee, maneejas, izkrita atrak par nedelu, labi ka samaksaju tikai 13 eiro jo vairak nebija lidz, murgs kads :D
Paldies Dievam ka nesmu ieteikusi nevienai draudzenei pie tevis likt, ta ka neuztraucies, no manas puses tev neko sliktu nevelu, tikai lai tu sac maciities, vai perc normalu liimi, kura labi turas un izkop skropstu tehniku pie acu kaktiniem, jo skropstas neizskatas pec skropastam ka visur saliktas pec viena izmera!!!
Par taviem nagu darbiem nezinu neko, tapec nespriediisu.. Tikai.. Es ar redezju taadas nagu bildes ka tev draugos citai meitenei :D
tas ta, lai paliek uz tavas sirdsapzinas.