Sabine Kalnina/Alijeva - Clip-in mati

Sabine kalnina/Aliejeva(ka kuru dienu tai meitenei vards) piedava portalos ZIP.LV vai SS.LV iegadaties clip-in matus.
Kad visu saruna(caur e-pastiem) shii(vai shis) piedaavaa parskaitiit naudu uz vinas piedaavaato kontu.Telefon numuru vina nedod,visulaik runaa par kkadu salon-veikalu Salaspili,kur tjipa var iegaadaaties tos matus,kad prasa ta veikaala adrese-atbildes nav.
Labi,ludz parskaitiit naudu uz Riharda Alijeva vardu -ok,beigas to Rihardu atradu un prasu,kur nauda,kur mati.Shiim izradas pazaudeeta i-bankas karte,beigaas aiziet uz banku a tur taadi briinumi notiek,nauda tiek ieskaitiita un tai pasha bridi parskaitiita citaa kontaa.Tagad jau skatos ZIPA sludinaajums un taa Sabine jau ir Alijeva:D ieprieksh bija Kalnina...
Shii bus aareja adrese:http://www.zip.lv/show/?i=2406350

Jau uzsakta kriminallieta

T

D DACE MEDNE. 19.02.2013

Tieši tada pati situācija, ko dariiji tālaak, ka uzzinaji:)

T tici sev 19.02.2013

es atradu to Rihardu Alijevu..uzrakstiju vinam, shis aizgaaja uz banku panema konta izrakstu-tur izraadas visvisaadas mahinaacijas notika(nezinu kas un kaa)bet it ka vins nozaudeja i-bankas karti un caur vina kontu tas viss notika.Vins apskatijas un izradas ka nauda tika ieskaitiita vina konta un tai pashaa laika noskaitiita uz citu kontu...nu vins tagad versas policija..nezinu, kas buus..
cik sen atpakalj ar Jums gadijaas?

D DACE MEDNE. 20.02.2013

pagajušo 6dien !
sutija caur sabini alijevu un vina roradija ka tas konts rihards alijevs ir salons konts !
bet vai tas pats rihards alijevs kas ir draugiem.lv tas ari ir vins? jo nevienu citu man neuzrada.
es nezinu kā man tālāk rikoties !

T tici sev 20.02.2013

Jaa, tas Rihards no draugiem.lv
Man ap 3 ned atpakalj..
Ja, ja-teica ka ar kurjeru izsutija, Tas pats staasts.
Nu nezinu, kas tagad bus, , , ka tevi draugos atrast?Dace Medne?

D DACE MEDNE. 20.02.2013

jā !
nu ar mani tad vinam viegli ir gajis, jo nekadu numuru es nejautaju, pat nevareju iedomaties, ka notiks kas tads.
bet to sapratu, kad profils tika dzests.
ja, Dace Medne. Bet meklejot uzrada vairakas daces mednes, šeit mans profila links -- http://www.draugiem.lv/daciiteeeeeeeeeeeeeee/

V Viesīte 23.02.2013

nu, tauta, nekad un nevienam nesuutiet naudu par tukshu gaisu...! p.s. bet par viniem jau gan policija interesejas. ja vien esat uzrkstijushi iesniegumus, lgiski.

esat??

T tici sev 23.02.2013

protams ka esam..un pats galvenais ka mahinaators ir pats Rihards Alijevs-kurs maak izdomaat neticamus staastus:Dun policijaa jau uzsaaka aktiivas darbiibas...kad uz galda buus konta darijumu atskaite-tur viss bus skaidrs..ta kaa veelam veiksmi...Lai mekle sev labu advakaatu:)CHUUS