www.sudzibas.lv Sabīne Gēme Skropstu pieaudzēšana

Sabīne Gēme - Skropstu pieaudzēšana

Skropstas liek ļoti neprofesionāli. Nav sertifikāta. Pašmāčības cēļā iemācijusies. Pirmās dienas izskatās super, lai gan uzreiz var pateikt ka viena acs kkāda šķība un pieaudzēts kušķiem. Līme tiek pielieta pilnas acis un labuma nekāda. Pēc pāris dienām jau sāk krist arā diezgan liels daudzums skropstu un nevar tik vaļā no pāris palikušajām, jo līme kaut kāda neīstā. Beigu beigās lieki izmesta nauda un sabojātas savas skropstas!!

A Amy 02.06.2010

blaviens, nu kur varbut tik s****** cilveki/sievietes, kas liek maxligas skropstas pie cilvekiem, kam nav pilnigi nekads sertifikats un notika ari tas drosi vien dzivokli, uz divana...kada velna pec tu vispar to dariji, domaji, ka bus kautkada kvalitate?ja cilveks nevar atlauties to izdariit normali, salona, tad nevajag darit vispar, nevis pec tam rakstit sudzibas.lv ka sudigi uzlika skropstas...

S Sabīne 15.06.2010

Sveika Silvija :) varbūt te esi vienīgā kurai nav iepaticies, visas pārējās klientes ir apmierinātas, varbūt neievēroji noteikumus, kurus ir jāievēro ar svaigu līmīti uz acīm :) turklāt nav tiesa, par neprofesionalitāti, strādāju arī skaistumkopšanas salonā un sertifikāts man arī ir :) es pat zinu kas esi tu un kādēļ tu vēlies man ieriebt:)

S Signe 24.06.2010

Nestāsti pasakas. Jau apskatoties Tavus darbiņus - redzams, ka līme kilogramiem sagāzta - nu nav kvalitātes :(

L lululu 31.08.2010

Ak Dievs Sabine ko tu murgo man atnakot majas no tevis izskrita tie tavi kuski kurus ka vareji ta piekepinaji.Kas saistits par sertifikatu tad ar tadu savu sertifikatu jasaubas ka tu to dabuji kada cela es domaju un kas par meistaru tevi verteja...bail vnk par sevi kad tada nemakule strada ar manam skropstam, sodien biju likt skropstas pie citas meiteres un varu pateikt ka TU ESI PILNIIGAKAIS S... tur sedeja vel 3 meitenes uz skropstu pieliksanu un visas teica ka tu ...nu pati saproti tavs darbs nav darbs vnk mesls...ej vel pamacies nesaubos ka varbut ja vel pamacisies kadu gadu mos ar kkas sanaks.

T Taņa 29.10.2010

nu es nezinu gan, sodien biju pie vinas pieaudzet skropstas un rezultats ir tiesām labs, man patik gan ka izskatas, gan kvalitāte, nevarētu par vinu sudzēties :)

I Inga 14.09.2011

Nepiekritu, nav taisniba! Sabine liek loti labi, par to varu garantet, jo pati lieku pie vinas.

Sudzibas autore ir histeriska persona, pie tam lamajas rupjiem vardiem pat seit. Redzams, ka vinai ir kadas problemas dzive...

I Inga Rusmane 09.01.2013

Pati neliku, bet par so Sabini dzirdetas sliktas atsauksmes. kad saboja skropstas, nevis ka normali meistari skatas ka varetu situaciju labot sak kasities preti, ka viss esot pareizi likts. Un atsakas labot savu darbu.

Nu ar tadu attieksi Tu cilvekiem nepatiksi un logiski, ka rakstis pretenzijas.

ī īrisagudinovska 05.05.2013

Es ar esmu apmierināta, pati pieaudzēju skrosptiņas citiem un zinu kam, kā jābut, cepuri nost Sabīnei, labi strāda, kā es saku nevienmēr ir vainīgs meistars, cilvēkiem ir arī liela fantāzija!!!
Neķer kreņķi Sabīn vis ir ok!! :)

E elii91 06.11.2013

Es biju ļoti vīlusies. Nepatika ne viņas bezpersoniskā, vēsā attieksme, ne gala rezultāts. Pirmkārt, pieaudzēja par garu ne tā, kā lūgts,

otrkārt, vienai acij manāmi sāka krist ārā skropstiņas jau pēc pāris dienām! (Jā, ievēroju visus noteikumus. Un arī to, ka

neriktīgi pielīmētas.. Viena acs tagad izskatās vēl salīdzinoši ok, otra tā kā paplūkāta..)

No visas sirds iesaku iet pie profesionālākas un atsaucīgas meistarītes, jo diemžēl tur jutos ļoti dīvaini :) Procedūrai taču

būtu jābūt kā sievietes mazajiem svētkiem! ;)

I Inga Rusmane 30.01.2014

piekritu Elii91, tas ir nepatikai es ari nekad pie tadas meistares Sabines neietu...

P pinky_vinky 22.08.2017

Diemžēl nākas piekrist par neprofesionalitāti, šoreiz pernamenta grima jomā. Jau pēc mēneša pigments iet arā.. Nauda izmesta zemē.
Saprotu, ka varbūt āda neņem pretī, bet par to šaubos. Jo viena uzcs ir ok, bet otra..Profesionālam meistaram domājams, ka nebūtu nekādu problēmu visu izdarīt perfekti.
NEIESAKU.
P.S . Sūdzība ir reāla. Vēlos palikt anonīma????