Sabiedriskai transports (autobusi) - Darba apstākļi

Tagad ir ļoti daudz vārdu par to ka nepietiek sabiedrisko transportu šoferu. Es tur strādāju un pateikšu kāpēc nevajag iet strādāt par sabiedrisko transporta autobusa vadītāju. Būs vairākas daļas. Pirmā daļa. Sāksim no biļetēm.
Piebildē. Visas daļas nav par uzņēmumu “Rīgas satiksme”, runā ir par starppilsētu autobusiem un uzņēmumiem kurus kontrolē “auto transporta direkcija”
1) jūs pārdosiet biļetes un jūs kontroles lietuviešu uzņēmums dorsimus, kuru ļoti atbalsts autotransporta direkcija. Viņiem ir pilnīgi vara. Jūs ka šoferis priekš viņiem esat nekas. Viņi var stāvēt jebkāda pietura, pat kura nav saraksta un pie kuras nav jāapstājas. Un jums vajadzēs ļoti strauji bremzēt. Ja neapstāstāties mīnus alga. Ja nokritis pasažieris, jūsu vaina. Nav ne numuru, ne adreses kur sūdzēties par viņu patvaļību. Atd arī var nesūdzēties, tas ir atd Sunīši.
2) par biļetēm atbildēsiet jūs šoferis. Ja kāds iekāpa pa aizmugurējiem durvīm, ja kāds pārbrauca garam biļete noradīto pieturu, atbildēsiet jūs. Ja nav derīga kāda atlaižu karte atbildēsiet jūs šoferis, nevis pasažieris. Tas izskatās ka veikala, atbild pārdevējs nevis zaglis, pat ja zaglis ir noķerts. Tādā no atd puses ir represīva sistēmā. Un ja bērns pazaudēs naudu, jūs būsiet jebkāda gadījuma vainīgi. Sabiedrība pateiks kur ir jūsu dvēsele-cilvēcībā. Bet Atd nopubliskos sava mājas lapā cik labi strādā dorsimus un jūs šoferis paliksiet bez puses algas. Super sistēma.
3) visas atlaižu kartes, es piemēram, nevarēju pārbaudīt, jo pārāk mazs šrifts un īpaši tumšajā laika acīm vajag laiku pierast skatīties no tumša uz tiem mazajiem burtiem. Bet atd un dorsimusam vienalga jūsu acu Veselība. Galvenais jums novilkt algu.
4) jūs kavējaties, bet dorsimusam ienāca prata pārbaudīt bagāžu, ja jūs iesiet un atvērsiet bagāžas nodalījumus un radīsiet visus. Viņiem ir vienalga ka pasažierī nokavēs un uzminiet kas būs vainīgs… ja gadījuma dorsimusam ienāks prata ka šī soma ir pa lielu un jūs nepaņemat par bagāžu, neko viņiem pieradīt nevajag. Dorsimus raksta aktu un viss. Iekāpa pasažieris ar soma paslēpto kaķi, suni nu protams 20% algas no šofera kabatas.
5) maiņas naudu jums neviens nedos, jums vajag pašiem maiņas naudu gatavot, rezervēt savu naudu. Var būt ir autobusu parki kuri dod maiņas naudu, tad droši to ierakstiet komentāros.
Pirmā daļā būtu īsuma viss.

B