Sabiedriskā ēdināšana - Par inspektoru!!!

Ļoti nepatīkami, ka Jelgavas PVD inspektore Evija nav informēta par minimālās ētikas normām!
Vienkārši nemāk turēt'' mēli aiz zobiem'', stāstot par savu darbu(un darba objektiem) visiem kam nav slinkums, PAT STUDENTIEM PRAKTIKANTIEM! Domāju, ka tāds inspektors nevar strādāt PVD.Un zinot to, ka šī inspektore arī ņem KUKUĻUS(tas jau nevienam uzņēmējam nav noslēpums, pie kura Evija bijusi uz pārbaudi).Būtu iepriecinoši, ka no aprīļa mēneša viņa vairs Jelgavas PVD nestrādātu, jo citādi visas neatbilstības nekad netiks novērstas uzņēmumos kur tas tiešam nepieciešams.Ar cieņu uzņēmējs Vilnis.

V

O osis 22.01.2010

vēl varēji uzrakstīt, kāds uzņēmums, lai tevi Evija ātrāk nogremdētu !!!

E Evijaspraktikants 23.01.2010

Vilni, nav tik traki!
Evija mums visu nestāsta gan - ir lietas ko viņa par Jums ir noklusējusi.

MacBeton 26.01.2010

Un tu Vilni nevari nosaukt kura tad ir tā tava iestāde? Kapēc?
Šitas izskatās pēc kārtējas nomelnošanas tapēc ka inspektore labi inspicējusi un atradusi preteklības ēdināšanas iestādes virtuvē.
Saki konkrētas lietas nevis kaukādu huiņu. Jo vairāk huiņas taisa jo sliktāka paliek situācija. Uzcītīgus un patriotiskus ierēdņus izēd no amatiem bet īstie kukuļņēmēji paliek. Vai tad pats tu nekad neēd sabiedriskā vietā? Tu gribētu ka kāds ir iemīzis tavās kotletēs? Padomā taču pats.

E Evija 04.02.2010

Labdien, Vilni!
Par darbu un darba specifiku tiek stāstīts studentiem, kas ir parakstījušies par konfidencialitāti un datu neizpaušanu. Par kukuļu ņemšanu!!! Ja Jums liekas vai ir pamats domāt, ka kāda amatpersona vai konkrēta persona ņem kukuļus, ir speciāla valsts struktūra, kas ar to strādā - KNAB. Uzņēmumam ir jāatbilst pārtikas apriti reglamentējošām normām, tad arī nekad neviens nebūs jāapvaino.

U Uldītis 02.10.2014

Un ko par to, ka ņem kukuļus teiks Ernests Zavadskis?