Sabiedrības sliktā attieksme pret atvaļinātiem karavīriem - Jābūt iejūtīgākiem

Labdien!
Te Foska, gribēju padalīties savā it kā sašutumā, par to kas notiek ar karavīriem, kad viņi atgrižas civilajā dzīvē.
Nu peimēram- dižkareivis Rembo, Džons Džei. Esot armijā viņam tika uzticēti vaimodernākie ieroči, viņš vadīja helikopteru, viņa rokās bija miljonu vērts ekipējums. Nu bet civildzīvē? Viņam pat neļauj paēst vienkāršā ciematā, kurā izrādās, ka nemaz nedzīvo mierīgie iedzīvotāji, bet tādi, kuri gatavi uzsākt karu ar vinu pašu Rembo, Džonu Džei. Un Rembo nevar darbu pat benzīntanka automazgātūvē dabūt.
Paldies divām, ka pasaulē vēl ir palikuši tādi krietni vīri, kā Pulkvedis Trautmans, kurš ar tādiem dižkareivjiem vienā ierakumā sēdējis un no vienas bleķa krūzītes vietējo tulamoru dzēris. Trautmans saprot un uzticas saviem karavīriem. Un viņš saviem karavīriem samācījis daudz labas un dzīvē visādi izmantojams lietas, kā piemēram, pusdienās apēst ko tādu, no kura āzis pat apvemtos. Vot tas ir ļīmenis!
Tā kā - Nothing is over! Nothing!

P popoo 26.10.2009

Jā, pa nopietnam !

R rady 26.10.2009

Nu cik zināms, tad armijā iet tie, kas neko citu dzīvē darīt nevar:)
Tad nu armija vienīgais glābiņš.Normāls vīrietis ar smadzenēm tur neies:)

H Hugo Djego 26.10.2009

Nē, kam viss nav mājās, tie iet policijā strādāt.
Džons Rembo man atmiņā palicis ka tāds, kurš viens pats visu nokārtoja.Degvielas uzpildes šefs man kadreiz atzinās, ka vinam bija bail, ka Džons kādu mašīnu gaisa neuzsper vai vismaz ar automātu kādu caurumu neiztaisa.Līdz ar to Džons būtu strādājis ka klientu atbaidītājs.

H Hugo Djego 26.10.2009

reku eiropa sūtīs uz Marsa kaut kādu labības kombainu.Varbūt vajadzgs šoferis līdzi, kāds var pieteikties.Biļete tikia vienā virzienā.

A albis 26.10.2009

vēl aizmirsāt pieminēt kareivi kuru tēloja Kurts Rasels, viņš taču bija galīgi debils viņu nevis atvaļināja, bet izmeta miskastē uz citas planētas kura bija zemes svalka, un visi zemes bomži arī pārcēlušies tur, viņš pat nepazina bomžus jo bija redzējis tikai uniformētus cilvēkus, tas lika viņam domāt ka tie ir zemei citplanētieši, tātad tagad uz citas planētas viņš ir citplanētietis viņu pat lika karaļa godā, bet viņš tikai debili uz viņiem lūrēja.pēc tam aizvilkās uz savu dislokācijas vietu pēc norīkojuma un nosprāga.es atnācu no krieviem un pats iekārtoju sev dzīvi!

S sfsdfsd 27.10.2009

es arī esmu atvaļinātais karavīrs, protams lielākas klases, civilā dzīvē neiederas karavīrs tāpēc, ka te cilvēkiem nav nekādas noteiktības, visi cits citu mēģina piečakarēt, ja sarunā konkrētu lietu vai laiku - - rezultāts - jā jā un neatnāk vai ignorē - vai arī grib lai katrs skrien viņam pakaļ, it kā tas tur būtu baigi krutais utt. autor - zini kas par lietu patiesībā, patiesība ir tā, ka karavīrs spēj visu, viņš var iekļūt jebkurā amatā vai darbā un to ātri apgūst, pat bez zināšanām, un tas civilos biedē, ka pēc maza brītiņa to civilo ar nez kādām izglītībām izkonkurēs, un tā arī notiek, tas tāpēc, ka karavīrs ja ko dara izdomā 3 soļus uz priekšu, divus uz sāniem un divus atpakaļ, kā saka - lai ko arī darītu, viņam ir arī citi varianti un ja kas - ir plāns kā izkļūt no situācijas, bet civilie iet kā auni, kamēr atduras pret sienu un tad stāv un blēj, nezin ko darīt. tāpēc iesaku - ja esi civilā ticis - tuies un ej kā karavīrs un tevi cienīs, bet tie iedomīgie - paši no tevīm izvairīsies