Sabiedrība - Bojājums

Latvijā ir vajadzīgs pakalpojums no valsts piemēram kā bez kases aparātiem bet piemēram kādiem privātajiem čekiem nummurētiem kurus kopijās iesniedz atskaitē. Kadā vietā speciālā un katru tādu reģistrēt kurš tā vēlas darīt un varbūt nevēlas savādāk. Kā jau nodokļu maksātājs.. Jo ir kad parādās iespējas nopelnīt ar kādu preci un tikai vienreiz gadā. Vai mēnesī un tikai tam cilvēkam un tajā bridii bet nodarbojas viņš ar kautko citu bet ir laiks piepelnīt un iepriecināt citus. Un iespēju uzņēmumiem pieņemt preci no tadiem cilvēkiem un kādēļ nedarīt to oficiāli stāvot tirdziņā vai caur sludinājumiem samaksājot nodokli no nopelnītā. Ar sevis iepirkto lietu un pardodot izdevīgi. Kāpēc jāirē būtu telpas vai kautkas jāgarantē vai jāreģistrē uzņēmums vai firma un jāpieņem darbinieks.. Vai kautkam tev jāpieder... Atri nokārtojami izrakstāmi čeki kur privātpersona var sniegt par to preci pati garantiju.. Pasaule jau plaši vaļā.. Ir daudz nevajadzīgu šķēršļu... Es domāju varētu ienākt tadā veidā visādas foršas lietas kuras citi palaiž gar degunu un modernais nokļutu pie mums atrāk.. Neizprotami ka nevar ievest 30 lakatus valstī.. Cilvēks bez firmas no kadas valsts kura nav eirozonā... Nu absurds.. Kā var neļaut nopelnīt no 5 limonādes pudelēm.. Kā nav kauna..

Lasot Aigars3in1 "absurdistiskās" un sa raustīt
ā
s "sūdzības", pārņem dziļa nožēla, ka cilvēkam ar tik dziļām degradācijas pazīmēm nākas dzīvot mūsu nepilnīgajā sabiedrībā un ikdienā mocīties. Varu ieteikt tikai vienu, spamu no savas pastkastes nes uz sabiedriskajām tualetēm un tur to varēs izmantot tieši paredzētajiem mērķiem. Interlux spameriem uzraksti atbildi, ka kamēr neļaus ievest 30 lakatus, viņu pakalpojumi ir bīstami un krāj čekus. Obligāti, krāj visus čekus, par katru limonādes pudeli, par katru maksas tualetes apmeklējumu!