Saapio /SIA Eoma - Krāpšana

Deviņdesmit eiro vērts online veikala pasūtījums tā arī nebija izpildīts. Lursoft dati rāda, ka kompānija ir aktuālie parādi, bet saapio.lv online veikals joprojām darbojas, un cilvēki var pirt produkcija, kura droši vien nekad netiks piegādāta.

2022.gada 17.decembrī online veikalā saapio.lv iegādājos Hidralizētp kolagēnu 90 eiro vērtībā. 29.decembrī, sākot raizēties par to, ka neesmu saņēmusi pasūtījumu, uzrakstīju viņiem epastu. Jautāju viņiem, kā es varu izsekot savu pasūtījumu, jo manā kontā viņu mājās lapā šī opcija nestrādāja. Atbildi nesņēmu. Uz telefonzvaniem neviens neatbild. Turpināju rakstīt uz dažādiem epastiem [slēpt]@saapio.com>, [slēpt]@saapio.com, [slēpt]@saapio.lv) 2022.gada decembrī un 2023.janvārī. Neviens nebija atbildējis uz maniem epastiem. Tā kā es biju izmisumā rakstīju jau uz visiem viņu mājas lapā pieejamiem epastiem [slēpt]@saapio.com, [slēpt]@saspio.com, [slēpt]@saapio.com,​ [slēpt]@saspio.com​), kā arī vēršos pēc paldzības I pie Maijas Armaņevas, Instagramā, kas 1,5 gadu atpakal piedalījas viņu reklāma. Viņa bija uzrakstīusi Saapio no savas puses, bet atbildi/naudu/preci es tā arī nesaņēmu. Savukārt manā profilā skaitās, ka pasūtījums ir izpildīts. Instagramā saapio.beauty pēdēja publikācija ir veikt 2022.gada oktobrī, komentāri ir liegti, www
.saapio.com mājas lapa nestrādā.

Viss iepriekšminētais liek secināt, ka firma ir bankrotējusi, bet nodarbojas ar krāpšanu, ļaujot cilvēkiem iepirkties viņu saapio.lv mājas lapā.

LEXEM 10.03.2023

Labdien,
Jāraksta iesniegumu PTAC, celt prasību tiesa vienkāršota kartība ir bezjēdzīgi, jo SIA ir uz maksātnespējas sliekšņa.
Ar cieņu,
SIA Lexem, juridiskais birojs
Speciālā atļauja (licence) parāda atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijas Republikā Nr. PA-2023-1

L Linda Ramanauska 10.03.2023

Labdien! Jā, paldies 🙌 Noteikti iesniegšu sūdzību PTAC arī 👍 Ar cieņu, Linda