www.sudzibas.lv S1.LV Nekvalitatīvs velosipēds

AtrisinātaVelo Veikals Bruņinieku 73 - Nekvalitatīvs velosipēds

Šī gada aprīlī tika nopirkts velosipēds kurš nepilna mēneša laikā salūza proti nokrita aizmug. riepa jo aizmug.riepas ass ritenim bija neatbilstoša drošībai, zobrati ir sabojājušies, ātruma pārslēdzēji nedarbojas kā pienākas, kad pirkām pārdevējs apgalvoja ka tie esot Shimano proti labas kvalitātes taču virsū arī nav nevienas norādes pars šo zīmolu. Pirkums protams tika veikts bez čeka jo tad tikai varēja iedot atlaidi. Zvaniju uz šo veikalu lai risinātu problēmu, protams pretim nākšanas nekādas.
Gribu brīdināt nepērciet šajā veikalā velosipēdu ja jums rūp pašam sava un bērna drošība jo acīm redzot šajā veikalā strādā pārdevēji bez smadzenēm kuriem ir galvenais mērķis IESMĒRĒT!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 04.07.2017

Velo veikala Bruņinieku 73 pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par nepatiesu.

E

H he he 22.05.2011

nav čeka, nav bijis arī pirkums. Sanāk, ka pirki atlaidi nevis velosipēdu un šajā gadījumā smadzeņu nav tev pašam.

V viktors 13.07.2011

es sho vejkalu cienu un nobalsoshu par to laj dzivo shis vejkals man cik problemu nav bijushas tas vis tika risinats ar vejkalu bikernieku iela tauta tur ir izcila es savu velo tur remonteju un nekadu problemu nav biis ja kadam interese mans viedoklis var sazinaties ar vinjem pashiem
Ko es varu tejkt par to pirceju kas nopirka velo Laj miljkus mekle Spoguljos
saku velrejz Bikernieku vejkals dzivos par jeb kadu cenu
velo mejstari sia Bikeri turaties ar cienju viktors 26976011 zz

S sarrme 01.03.2019

Biķernieku iela un Bruņinieku iela ir divas dažādas ielas un atrodas pavisam citā Rīgas galā.

A Andrejs 07.08.2011

Es piekritu pats nopirku šaja veikala veluku un ari ritenis ir ar defektiem!!!nepirciet tur

E es 17.12.2011

Pa cik un kadu velosipedu pirkat?

M michel.prado 26.03.2012

tur dazadi velosipedi markas Merida, Autor loti kvalitativi, tur draudzigas un zemas cenas ! pats tur nopirku un viss ir kartibaa! man ir ceks un garantija, nu ja tu pirksi veljuku lidz 90-80 ls un( jaunu) kvalitates ne viena veikala ne bus ! tev to jazin ! doma pats ! ja tu pirksi Meridu pa 120 - 150 ls problemas tev vispar ne bus ! parbaudits !

E elliur13 11.09.2019

SUDS!

L louder2 08.05.2012

Sveicināti šodien 8. maijā biju Rīga pakaļ velosipēdam biju ss.lv skatījies reklāmu velo maksāja 215ls aizbraucu uz veikalu tur cena 485ls tas ir normāli neuzskatu ka tur kaut kas ir tīrs varat šeit reklāmu apskatīties http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/bxkxcg.html veikals kas atrodās bruņinieku ielā 73 arī vaicāju kāpēc netā ir tāda cena un veikalā savādāka atbildēt uz šo jautājumu nespēja izvairījās no tēmas!!!

M Madcap25 12.05.2012

Цены указанные на странице в интернете не соответствуют реальным. На месте цены на 100 и больше лат выше! Продавец отвечает на вопросы с большой неохотой и не объясняет несовпадения по ценам. Короче лохотрон какой то!

U unhappy client 18.05.2013

Покупал на Бруниниеку 73 велосипед, пока незаплатил денЬги все было на оценку 4-, покатайся по двору, дадим скидку, дадим крылЬя, дадим ножку ну прямо благотворителЬная организация; после сделки моя оценка по отношения к клиенту 2, про скидку прогон(цены зарание завышены и поетому на все велики у них хорошие скидки, ты думаешЬ дорогой велик да еще и со скидкой надо братЬ, после изу4ения рынка понимаешь что даже с их скидкой переплатил), по двору невозможно нормалЬно проверитЬ как все работает, крылЬя что дают в подарок г... и вообще не понятно от кокого велосипеда, проблемы констатируемые после покупки решаются плохо, с нежеланием и не сегодня.Вот такая загогулина остался неприятный осадок. А продовцу ставлю хорошую 5 за талант и целеустремленностЬ в сучитЬ свой товар а потом...
Мой совет зайти в етот магазин посмотретЬ что нравитЬся, может попробоватЬ а сделку совершатЬ после изучения цен на саите salidzini.lv и тогда попроситЬ скидку . Похоже хорошие коментарии написали сами работники этой сомнителЬной конторы!!!

N neaizmirstulite 12.08.2013

Jūnija sākuma iegādājos riteni kurs mēneša laika salūza tāpēc ņemu savu garantijas talonu un devos uz Bruņinieku 73 izteikt savu neapmierinātību. Pēc garas sarunas kuras laika tiku saukta par krāpnieci(kipa sezona beigusies un ritenis apnicis)un stulbu jo nezinot ka ik nedēļu esot jāiet pie viniem ķēdi saeļļot tomēr tikam pie vidusceļa un man tika dots vieta ritenis par kuru man bija jāpiemaksā 50ls jo mans salauztais ritenītis tac vairs neesot tik vērtīgs lai par viņu dotu pilnu summu. (protams viņš tač ir salauzts!!!) Lai gan esmu zaudētajos jutos apmierināta jo braucamrīks man ir un es varu doties mājās bet pēc pāris kvartāliem es saklausīju dīvainu knaķšķonu nu jau jaunajā riteni... Uz to dīvaino kantori vairs nevēlējos doties tāpēc aizminos līdz Ādmiņu 4 par kuru biju dzirdējusi daudz labas atsauksmes. Tur man pieregulēja un pievilka visu kas nebija kārtība. Secinājums: no diviem riteņiem ko iegādājos Bruņinieku iela 73 abi bija brāķēti vai salikti uz "plap ļap".

S Sergejs81 02.04.2014

покупал в июле 2012 года велосипед Мерида на том складе Бруниниеку 73, у меня все в порядке, каждый день еду на работу мимо этого магазина, у них постоянно народ и оживление . по ценам сравнивал с остальными магазинами у них значительно дешевле . поэтому и покупатели у них всегда .
Отношение к покупателю отличное, попросил подрегулировать скорости, они сразу сделали .(говорю сколько с меня ? посмеялись ... за 5 минут работы деньги не берем )

C charlot 09.07.2014

2014 gada jūnijā nopirku eliptisko trenažieri, iepakojumā, jo saliktā veidā neesot.Pie pirkuma izdarīšanas vēl noprasīju- vai šis ir interneta veikals un ja man kaut kas nepatiks varēšu preci atgriezt 14 dienu laikā? Protams pārdevējs- maza auguma krievelis- Jā jā protams, protams, bez problēmām! Atvedām mājās- salikām a tur vītnes bojātas un salikt līdz galam nevarējām. Vedam atpakaļ (pagājušas 9 dienas) tas pats krievelis, sāk man stāstīt, ka viņam neesot interneta veikals un varot saņemt tikai garantijas remontu, vai arī mainīt pret citu. Es prasu par kādu garantijas remontu iet runa? Es vairs nevēlos šo preci un vēlos naudu saņemt atpakaļ. Šis sāk man bļaut virsū, ka tā ir lietota prece un, ka citam pārdot vairs nevarēs un tādā garā. Nu tad es arī ieslēdzu savus decibelus un noliku šo pie vietas, uztaisīju konkrētu skandālu. Negribēdams zaudēt potenciālos (žēl viņus) klientus, kas tā dīvaini skatījās uz mani- naudu negribīgi atgrieza.

Dīvaini, ka veikalam nav nosaukuma, ne SS.LV ne kur citur...

A abbudabi 07.04.2015

www.s1.lv.Aizvakar atradu šaja mājaslapā sev piemērotu pilsētas velosipēdu par 179euro.Izrādas vini atrodās Bruņinieku 73, nolemu aiziet apskatīt uz vietas.Redzēju manis izvelēto riteni par 245 eur.Jautāju vienam no trim vai četriem tā saucamajiem pārdevējiem -kur ir tas, kas mājas lapā ir ar cenu 179 man atbildēja, ka viņš nezinot, kas ir mājas lapā, viņiem šāda tipa riteņi esot vairaki un cenas dazādas ar reklāmu nenodarbojoties un neesot laika iet netā un skatīties.Teica, ja es ņemšu riteni, tad atdošot par 200eur. Skaidrības nekadas, serviss absolūta nulle...

J Jānis Kreicbergs 02.06.2015

добрый день . Покупал в 2012 году в июле в этом магазине на Bruninieku 73 велосипед Kross Hexagon, все в порядке есть и чек и гарантия . Цены у них значительно дешевле чем в других магазинах сам проверил походил по магазинам и в интернете .Дешевле чем даже Salidzini.lv
Езжу 3 года только покрышки поменял .

У них постоянно много народу, поэтому модели велосипедов которые мне особо нравились просто раскупили .
Подождал 2 дня и приехал купил ту модель которую хотели все было на месте заранее просто я зарезервировал .
Как я понял они торгуют велосипедами от 50 евро до 1000 евро Конечно хотеть хорошего качества от велосипеда стоимостью в 90 евро очень глупо, качество от цены очень зависет, как в принципе и в других магазинах .

M Mahir Abranovs 04.06.2015

Замечательный магазин . Всё очень качественно и замечательно . Цены не завышенны . Всё очень хорошо . Моё оценка 5 . Пожалуй это самый луший веломагазин который я видел и в котором я брал товар . Так что если вы будете выбирать где вам купить веллосипед то советую выберать тут !

V Viktor Baranov 04.06.2015

Здравствуйте ! Магазин просто замечательный ! Очень большой потенцыал работы ! И очень большой выбор между разными велосипедами ! Всё время когда иду там оень много человек и все заинтересованы этим магазином в том числе и я ! Очень большой выбор между категориями велосипедов ! Моя оценка 5 Всё очень замечательно !

D Danik Doroshenko 04.06.2015

Хочу поделится своим мнением о данном магазине . Давно уже знал о нём но не как не решался брать велосипед . Потом решил попробовать купить именно тут . И я был очень рад тому что я купил его именно тут . Бесплатно дают отражатели, подножки, крылья ! Я очень рад и за год пользрвания этим велосипедом не разу не было дефекта ! Всё замечательно, Всем советую

V Viesturs Āboliņš 05.06.2015

Tieši netālu no šā veikala sabojājās velospidēs (parduru riepu).
Visu salaboja ļoti īsā laikā!!! Galu galā kad apnika mocīties ar savējo riteni, tad tieši tur arī nopirku sev citu.
Tagad vairs galva nesāp par to kaut kas ar riteni var notikt, un ja notiks es zinu kur griezties lai dubūt lētu, ātru un svarīgi ka kvalitatīvu remontu!

Здравствуйте, когда купил велосипед именно у вас то понял что это замечательный магазин !!!
Не верьте тем кто пишет что магазин плохой !
Лично мне очень всё понравилось !
Велосипеду уже больше года и он в идеальном состоянии и без каких либо проблем !
Вообщем я очень доволен и рад .
Спасибо что есть такие магазины и такие мастера.
Кстати о мастерах они очень одыкватные и очень хорошо относятся к клиентам
Всем советую !!!

Идеальный магазин, не знаю почему люди пишу не самые лучшии отзывы . Но всё супер . Всё купил без проблем .
Всё произошло очень быстро . Очень было приятно общаться с приятными продавцами . Продавцы помогли с выбором и всё понятно обьяснили . Я доволен данным магазином .

Недавно покупал велосипед в данном магазине . Всё прошло хорошо . В магазине есть велосипеды от 80 евро и до 800 и больше . Рад покупкой . Качество лучше чем в других магазинах . И если вы не знаете где лучше купить велосипед то советую именно тут ! Цены меньше чем в других магазинах . Так что я считаю то что это хороший магазин .