S1.lv - Cenas

Ss.lv norādītās cenas neatbilst realitātei uz vietas. Kad vinu klātbūtnē atver mājaslapu un prasi pēc konkrēta velo - atbilde - vairs nav ... un spriežot pēc tā, ka arī citi pircēji ir izbrīnīti par negaidītu cenu kāpumu , visi vinu velo no ss. vai mājaslapas ir pēkšņi izpirkti ????????????????

K

Dainis 20.08.2017

Kāds tam sakars ar ss? Tas ir tikai sludinājumu serveris.

Dainis 20.08.2017

Mana kļūda!

C critical thinker 21.08.2017

tad kam kļūda? āksti

L LGPZLV 03.09.2017

Tu esi?

K KALVIS FŪRMANIS 17.04.2018

Piekrītu, tīrākā krāpšana, lūdzu neejiet uz turieni un netērējiet laiku!

W waka 18.06.2020

Par šo bodi varu apstiprināt, ka nekā laba tur nav un iesaku neiegriezties

Konkrēti - bija doma sievai paņemt kādu nedārgu mtb velo ar ko izbraukt reizi mēnesī, esesā viņiem sludinājumu pilns, nobrīnījos, ka pēc manām aprīkojuma prasībām konkrētajā bodē ir kaudze derīgu ar velo cena ap 220-240eiro (un sludinājumi svaigi, dienas/divu ietvaros), kamēr citur krietni dārgāki

Priecīgi ielecām ar sievu BMW, dodamies uz viekalu
Pārdevējs prasa kādā cenā tad vēlaties velosipēdu? Saku nu līdz 250eiro būs okei
Pffffff, nu tad šķiramies uzreiz, tādā cenā vispār riteni nevar nopirkt, norāda ar pirkstu uz kaut kadu maximas veida ķīniešu grabažu - tikai šis pa (šķiet) 229 eiro
Saku, ka par kaut ko tādu naudu nemaksāšu

Šis saka - nu ok, tad es tev kā mega super labākajam draugam varu uztaisīt vēlvienu pa 280eiro, es tur vispār neko nenopelnīšu utt, ritenis krietni labāks par pirmo, bet tāpat Pilnīgs lētais variants, kas ne tuvu nav tiem kas sludinājumā

Sapratām, ka nekā tur nav un taisamies prom, beigās vēl mēģināja piedāvāt meridu no kādas 8 gadus vecas kolekcijas pa 370eirikiem, stāstot, ka tik lēti un labi nekur nebūs utt

Arvien no jauna tiek reklamēta dabā neeksistējoša prece un vienīgais, kas ir no svara - dabūt klientu veikalā un apvārdot

H Hellou 07.10.2020

Pieredze, kā vairākumam pircēju... Atbraucot uz tirdzniecības vietu, konkrētais velo ir dārgāks, kā norādīts svaigi ieliktajā ss.lv sludinājumā. Uz lūgumu tomer pārdot pa internetā minēto cenu, sāka muldēt.. ka varam pagaidīt nedēļu, kad pievedīs to pašu modeli no cita ražotāja ar šo komplektāciju par i-neta cenu. To teica, iepriekš noskaidrojot, ka neesam rīdzinieki un ka tā naudas starpība mums tā pat aizietu degvielā un laika terēšanā.