www.sudzibas.lv S-Division Darba apstākli

S-Division - Darba apstākli

Nostrādāju sky par apsargu aptuveni 3 mēnešus saksim ar to ka alga ir zema, ka jau visa Latvijā. Teiksim tā ka var stradat par pašizmaksu.
1-apkure nav visu cauru gadu un problēmas ar ventilāciju.
2-tris reiz diena jātaisa produktu inventarizācija: lasis, foreles, zīletes, desas, garneles, tejas utt. Es saprotu ka inventarizācija ir vajadzīga bet ne tupi jāskaita produkti 5 gadus bez apstājas un jāpieraksta žurnāla katru nopirkto produktu, kases numuru un laiku un jāfiksē video kameras. Īsak sakot tā ir priekšniecības šizofrēnijas nopietna pakāpe. Regulāri parnem paranoja ka kaut ko zog. Bet reāli nozagtie produkti neinteresē tikai šie te uzskaitītie.
3-objekta vaditajs Vitalijs. Nopietni slims ar produktu skaitīšanas slimību. Un ar viņu gruti stradat jo viņam neeksistē loģiska domāšana. Piemēram ja klients taisas nopirkt produktus uz 500 eur un paņema inventerizacijas produktu. Tad vins tam klientam vilksies lidzi kautvai stundu pa visu veikalu. Jo viņš doma ka ja panema tad nozags. Logiski domajot uz tadu summu iepērkoties cilvēks nezags kautkadu sudu par paris euro... Gruti ar tadu stradat
4-darba vide viss netirs un nekartigs un viss nolaists
5-regulāri nav kas strāda un grafiks lidz ar to ir sud***
6-runājot par pašiem sky darbiniekiem. Salasīti pa visam malam kautkādi analfabēti
7-sky vadība meklē variantus ka ietaupit naudu. Un protams uz darbinieku algu reķina.
Īsāk sakot nekad neejiet stradat uz sky tāpēc ka tā ir miskaste

S Safan 17.01.2019

Čau Renārs Volfs. Nu jā.. tādam darbiniekam kā tev viss ir slikti, ja katru otro stundu, kad tu sēdi uz rampas un tev veselu stundu ir pieejams dators, tu to tik dari, kā viņā sēdi, bet apsardzes tiešos pienākumus tu nepildi, tev vaidzētu ņemt nost no algas, par to ka tu sēdi datora un neko citu nedari. Ar šito apsargs nestrādājat kopā, viņš grib stunda 5eur un darbā sēdēt datora par šo naudu