s - Brakis

Es nopirku vigo veikala zabakus par 45 ls un man iedeva garantiju uz menesi.pec nedeljas man uz zabakiem noplisa lietinja kur jabazh shnjores kad tu sien zabakus.Tatad es atbraucu uz veikalu paradiju kas noticis ar zabakiem.Pardeveja man teica ka shi ir loti sastopama problema ar shiem zabakiem un vini to vareshot salabot pec divam dienam.atbraucu pec 2 dienam pakalj zabakiem un pardeveja saka ka tas neesot razhoshanas defekts un vini neko nevar salabot...
Veikals protams ir loti riebigs nevienam neiesaku.

E Elly 31.12.2010

varu pastāstīt par savu pieredzi ar šo veikalu... man pēc pāris reižu uzvilkšanas zābakiem maliņa sāka līmēties vaļā... aiznesu atpakaļ un pateicu, kad vēlos atpakaļ naudu... viņi nedod... saka - paņemšot zābakus salīmēšot...zināju kad šos zābakus tiešām atpakaļ nevēlos un ietiepos - pateicu, ka man nav nekāda garantija, kad zābaki būs nēsājami un salīmēt galu galā pati arī varu... un tikai pēc ilgāka laika viņi man iedeva iesniegumu aizpildīt kurā arī norādīju, kad atpakaļ saplīsušos zābakus nevēlos... rezultātā naudu gan neatdeva, bet beigās paši atdzina kad zābaki bija brāķis un atļāva samainīt pret citiem apaviem... tomēr secinājums viens.. vigo apavus labāk nepirkt.

G gerai 01.01.2011

pirmkart palasiet pateretaju tiesibu aizsardzibas likumu un tad njaudiet. ja esiet tadi idioti, tad nevajag sevi vel neta apkaunot.

L LailaBautre 01.01.2011

Gribēju pateikt tikai to, ka gandrīz visiem nepārtikas produktiem garantija ir 2 gadi! Vispār kaut kādas šausmas 1 mēnesis garantija! Ja man tā pateiktu būtu skaidrs, ka tie zābaki ir mēsls un es vienkārši tos neņemtu!

T tija 01.02.2011

Divu gadu laikā var griezties, garantijas laiku nosaka pārdevējs!

Z Zinaida 01.02.2011

U prezervativov toze 2 goda garantija!
Pats vectēvs to valkāja.
Kad bija vēl dzīvs.