RX Transport Service, SIA - SLIKTS SERVISS

Labdien, mums pārvadājuma laikā radās problēma ar RX Transport Service, darbiniece Linda TAMUTE solīja piegādi uz 09.03.2018, lieki teikt, ka produkciju joprojām neesam saņēmuši. Ar administrāciju sazināties nav iespējams, Linda TAMUTE tikai sola noskaidrot, atzvanīt un pazūd.
Bijām paši uzņēmuma adresē, tas izrādās ir parasts DZĪVOKLIS (!) , kur neviens pat durvis never vaļā, lai gan iekšā noteikti kāds darbojās.
Neuzticieties pirmajiem pretimnācējiem, izvēlaties kompānijas tikai ar labu reputāciju. Ar šādiem kantoriem būs problēmas jārisina 90.gadu stilā!

F

Работяга 14.03.2018

Hehe mistiska firma))))

Работяга 14.03.2018

Es dzirdeju ka rx transportam ir ofiss riga, bet ta bija sen man vectevs stastija ka pusnaktij no turienes izej resns prieksnieks ar balto kreklu un kaklasaiti..
Dzive paradas un es ar to nesatikos, tas ir tikai raxtits 7 dveseles gramatas, un es dzirdeju ka vecais meistars to teica kad mirsta...

Atkal pīpe zālīti?