RX Loģistika - Krāpšana

Labdien. Tātad rakstu sūdzību par šo uzņēmumu, kā tiek krāpts un kad neizmaksā naudu pat ja cilvēks aiziet prom, kad sāku tur strādāt mani nedēļu formē, katru dienu saka ka noformēs, bet beigās neformē, atmostās kad vajag noformēties, iesniedzu datus, bankas kontu un viss, gaidu līgumu, līgums vēl nebija sagatavots, tad es vienkārši uzskatīju ka nav jēga strādāt, tad pēc mēneša atmostas un sāk sūtīt draudu vēstuli ka mani ar pantu var atlaist, kaut gan tas jau ir viņiem pārkāpums, jo nav līgums parakstīts un darba drošības noteikumi, bet cenšas iestāstīt ka atlaidis ar pantu, nu tas ir smieklīgi, tad personīgi atbrauc pie manis cilvēks ar līgumu un atlūgumu, parakstu visu un saka ka pārskaitīs naudu līdz piektdienai, jo viņiem karājoties tā nauda, es gaidu gaidu, ka nauda nav tā nav un sapratu ka viņi visi ir krāpnieki, tātad izlēmu to kad šo firmu vajag aizslēgt ciet, braukšu uz darba inspekciju ar visu līgumu un bankas konta izrakstu ka nauda netika izsūtīta, jo teica ka ir izsūtīta uz banku, bet tā arī nebija!:) tātad mīļie cilvēki nējat uz to murgu, to firmu ir jāver ciet ar steigu!:)

K

Работяга 27.01.2018

Kur neiet, kas notika.. neka nav saprotams, ko jus paraxtijat atlaisanu pa savaz izveles? Kur jus iekartojaties, autovaditaja amata vai noliktava... darba inspekcija nestrada, varat griezties vida, bet domaju ka viniem ari vienalga.. musdiena strada tikai policija ja jus algu klatiene uzprasisiet!

K KKKK 27.01.2018

Noliktavā, tur puse strādā bez līguma + konvertos nauda iet! Nezinu ko darīt un pie kā griezsties lai viņus nosodītu

T Taisnīgais. 18.05.2018

Nu ko lai saka!
Pilnīga taisnība! Laiciņu pastrādāju,un sapratu-riktīgs šmaucēju kantoris!
Pat nezinu ar ko sākt!
Laikam pirmais ar noliktavas vadītājiem,kuri iedomājās ka ir baigie špečuki,bet vadības ziņā pilnīgs bardaks!
Ka tik apšmaukt-nemaksāt! Neiesaku iet strādāt uz pacēlājiem,marķētājām. Algas pilnīgi nekādas Runājot par komplektētājiem-strādā kā suņi pa divpadsmit stundām,bet par virsstundām nemaksā! Nopelna daži labi pakaļā līdēji!
Neticiet ko viņi piedāvā savos sludinājumos-pilnīgs fufelis tas ir!
Jautājums firmas vadībai-Jums kauns ir,vai nav?
Cik zināms ar VID Jums laba sadarbība! Cik viņiem atmetiet,lai viss būtu kārtībā? Viņi taču Jūs piesedz!
Vai ir vēlme aprunāties ar raidījuma DE FAKTO vadītājiem? Varam noorganizēt tieši tajā dienā kad maksājat algas konvertēs!
Ieteikums darba meklētājiem-turēties ar līkumu no šī uzņēmuma!