www.sudzibas.lv RVP slikta attieksme

RVP - slikta attieksme

Diezgan nepatiikamas sajuutas paarnjeema, kad devos deklareet dziives vietu savam beernam. Runaaju tieshi par attieksmi.. Man nav vajadziiga nekaada iipashaa, tikai standarta labas dienas atbildeeshana- taa gan vismaz. Attieksme bez maz vai- ka buutu vinjas maajaa bez uzaicinaajuma ienaakusi. Lai normaali kaut ko paskaidrotu, tiek noburkshkjeets zem deguna. Katrs vaards bez maz vai ar kniibstangaam jaavelk aaraa.. Un kad paarjautaaju- pluust neapmierinaatiiba un smagas nopuutas vai pa visiem galiem... :( Atklaati sakot- gribeejaas peec iespeejas aatraak no turienes iziet. Promejot demonstratiivi netika atbildeets ne uz manu- paldies, ne uz -uzredzeeshanos!!! Par ko man taada attieksme tika veltiita, nezinu. Saprotu- valsts iestaade, blaa, blaa, blaa.. Bet vai straadaajot ar klientiem tas ir pieljaujams?!!!