Ruukki Latvija - Slikts serviss

Pasūtīju tumši pelēku jumtu krāsu 5mm biezumā loksnes. Samaksāju pat naudu uz priekšu. Atveda tumši brūnu jumtu 3mm biezumā. Diemžēl bija pirmais darījums manā mūžā, tāpēc uzticējos un neprasīju pasūtījuma lapu. Iedeva tikai rēķinu un pavadzīmes un tās pašas nav ar ruukki rekvizītiem, bet kaut kādas SIA j. G. Darbnīcas rekvizītiem

R Ruukki Latvija 19.03.2020

SIA "Ruukki Latvija" komentārs uz sūdzību.
Atzīstam, ka komunikācijas nesaprašanās dēļ ir noticis pārpratums, piegādājot klientam jumta materiālu citā tonī, taču piegādātā materiāla biezums 0,5mm atbilda tam, kādu sākotnēji bija izvēlējies klients, ar tādu pašu kvalitātes klasi. Pēc šī pārpratuma fakta konstatēšanas klientam tika piedāvāts mainīt jumta materiālu uz pareizo toni, no kā klients atteicās. SIA ”J.G Darbnīca” ir Ruukki jumta segumu izplatītājs, un klients no paša darījuma sākuma tik informēts par rēķina rekvizītiem.
Ruukki piegādāto jumtu materiālu kvalitāte ir nemainīgi augsta un esam atbildīgi par to, ko piegādājam, tāpēc risinām jebkuru radušos situāciju. Turpmāku neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar SIA ”Ruukki Latvija” pa bezmaksas tālruni 80009595, e-pastu: [slēpt]@ruukki.com vai www.ruukki.lv.