www.sudzibas.lv Rustams Eberhards Krāpnieks no Talsiem

Rustams Eberhards - Krāpnieks no Talsiem

Rustams Eberhards dzīvo Talsos. - ESAT UZMANĪGI, un neiesaistaties nekādās darīšanās ar šo cilvēku. Cilvēku, kas sevi uzskata par "parādu piedzinēju", reklamē sevi sludinājumu portālā ss.lv kā parādu piedzinējs, īstenībā ir krāpnieks, kurš, izkrāpj no klientiem tikai tā saucamo pamatsummu par parāda piedziņas uzsākšanu, un, beigās, ne viņš to parādu meklē un atgūst, ne arī atdot pamatsummu. Vienkārši pazūd...

S Slepenais 01.02.2010

Rustams ir normāls vecis! Beidziet di*st uz viņu! domājiet ko gribat, bet krāpnieks viņs nav.

L Laila 16.03.2010

NAV NAV KRAPNIEKS AAAA LOHS TU ESI RUSTAM PAC TEN DISKUTE CITU VARDOS MEĢINI RAKSTISKI AISTAVETIES HHHAAAHAHAh TU PAT KAUTIES NEMAKI CIRVI TADS uzpiediet minato linku un padiskuteiet tur pa rustamu http://www.talsutv.lv/web/index.php?subaction=showfull&id=1268240276&archive=&start_from=&ucat=3

A Acīgais 17.03.2010

Beidziet vienreiz gvelzt muļķības par Rustamu un paskataties paši uz sevīm nožēlojamie cilvēciņi, dilerīši, sīkie perdeļi, kas iedomājušies nezin ko no sevis, lai kāds Rustams nebūtu pateicoties viņam Talsos nevalda Bezpriģels un norkatiku dīlerīšus ātri vien aplauž...

A andrejs 17.03.2010

Tas Rustams jau tik tāds bomārs vien ir!!!
Bija uz saldus PMK atpeldējis ar vēl kkādiem tirliņiem, blatoja jau nu baigi...protams zināju kas viņš ir! Muļķis viņš bija kad iznāca ar mani viens pret vienu...sitiens ar kāju pa galvu un Rustams tikai neitralizēts, draugi viņam labi, aizmuka un kad pēc Rustama atgriezās, man pēc tam vēl dzērienus maksāja!
Es ar to jefiņu uz kašķi nevilku, pats aicināja kauties. Izrādījās ka manas 12 cīņas K-1 un melnā josta karatē spēj Rustamu gar zemi nolikt.
Ko iesaku? Sitiet tādu draņķi, pasaulei būs labāk.
Smieklīgi ka tāds kādus parādus vēl var piedzīt:D

X xxxxxxxxxxxxxxxx 04.06.2010

Ko jūs ņematies, nu nav tas čigānu kļūda nekas Talsos, paši jau ir vainīgi, ja kaut kas izdarīts kur saistīts melnais sūds neviens uz policiju neiet, bet pēc tam runā, ka policija viņu piesedz, policija tikai gaida iemeslu, lai beidzot dabūtu viņu prom no Talsiem, pat paši čigāni gaida kad beidzot varēs viņu uz mežu aizvest.

V vikings 16.07.2010

Rustams Eberhards ir gļēvs zaglis un krāpnieks.Noslēdzu ar šo cilveku uz mēnesi līgumu par parāda atgūsanu.Sākumā, kamēr bijām vajadzīgi kā sponsori, viņš zvanīja bezmaz katru dienu, stāstīdams, ka dikti vajadzīga naudiņa parāda piedziņas uzsākšanai.Stāstīja par parādnieku visādus brīnumus, ka nupat pēc pāris dienām parādu sākšot atmaksāt.Tās dienas gāja un gāja, bet no naudas un Rustama ne vēsts.Te kādu nedēļu uz zvaniem neviens neatbildēja, bet atnāca SMS, ka Rustams Lietuvā.Te atkal viņam it kā nozagta somiņa ar visu telefonu, kuru veiksmīgi atguvis, te telefona baterija nosēdusiwes uz vairākām dienām.Uz Jāņiem viņam kāda nedēļa bija brīvdienas, taču laiks nepielūdami rit.Beigās Rustams nebija pat sazvanāms, vienkārši bija tik gļēvs un kautrīgs, ka baidījās pat klausuli pacelt .Dažkārt vēl izdevās sazvanīt no cita numura, taču vienmēr viņš tik aizņemts bija, ka nevarēja pat pāris vārdus pārmīt, solīdams pēc dažām minūtēm atzvanīt, taču zvanu tā arī nesagaidīju.Tgad jau kādu nedēļu viņa telefons ir izslēgts, jeb atrodas ārpus uztveršanas zonas.Gan jau šim blēdim tas nav vienīgias numurs.Varbūt kādam ir informācija par Eberharda atrašanās vietu, telefona numuru, u.t.t.
Rustams pārvietojas ar BMW markas auto.Šis auto reģistrēts uz kādas sievietes vārda.

P Pāvests 19.08.2010

da blin :D Rustams Eberhards ir reāls krāpnieks, un policijas stukač? kapēc?
cik zināms no drošiem avotiem gan no kriminālo aprindu cilvēkiem, kas nākuši no cietuma un tur jau zinājuši:
ka Rustams strādā uz policiju un slepeno dienastu, ka viņš Rustams Eberhards saņem ALGU no Policijas par to ka viņš Rustams Eberhards nodod bandītus, huligānus, apkrāpj vienkāršus cilvēkus kas dzīvo un visu mūžu godīgi strādājuši un pelnījuši sev iztiku, nodod policistus kas viņam traucē nodarboties ar banditizmu un citām kriminālajām lietām.
Nez kapēc Rustams Eberhards dzīvo dzīvoklī kuru īrē citi cilvēki. Kapēc Rustamam Eberhardam pilnīgi nekas nav uz Rustama Eberharda vārda? Tajā skaitā Infiniti, un citas lietas? Kapēc Rustamu Eberhardu vairākas reizes ir sagaidījuši pie mājas durvīm un piekāvuši līdz slimnīcai? Kapēc dzīvoklim kurā Rustams Eberhards durvis sastāv no šujam ieroču ložu caurumiem. Kapēc automašīnām ar kurām brauc Rustams Eberhards bieži ir izsisti logi? Kapēc Rustams Eberhards Ārpus sava darba, parādu piedzīšanas :D staigā bruņuvestē līdzi nēsājot optisko steku, gāzes balonu un šaujam ieroci?
Tad atbildiet man uz tādu jautājumu:
kur Rustams Eberhards nekur nestrādājošs, kas nekad mūžā nav strādājis, dabū naudu priekš Infiniti, dzīvokļu īri, komunālo maksājumu maksāšanai, ēšanai... ā viņam ir laikam ir labs radinieks ārzemēs :D Nē stulbenis(e) viņš katru dienu atrod maku uz ielas. :D
+ par to ko rakstīja Ruta Potāpova ir pilnīga taisnība un viņa nav vienīgā, kas ir apkrāpta, apšmaukta, izspiesta nauda šantāžas ceļā u.t.t

J jurčiks 10.01.2011

Cilvēki mīļie tas rustams ir parakstījies cilvēku priekšā man personīgi pazīstamu cilvēku priekšā par to ka viņš ir gailis un mentu mauka un t.t un visam 100% piekritis.Par Infiniti runājot mašīna ir reģistrēta uz policijas darbinieku.Un tas ka tā mentu braņdža un vēl pārējie kas tur ar viņu ņemas arī tās Aivars Spada.Un pa tām durvīm šāva pats rustams lai no mentiem dabūtu sobru tas viss ir sakārtots caur policiju jau caur viņu sētu pat menti patrulē lai viņu darbiniekiem nekas nenotiktu.

I Izabella 10.01.2011

Tam Joberhardam toties ir kārtīgs daikts, skatieties kā jūs jāj!

K kasels 11.03.2011

Mulkkiem skauzh, ka dzekam veicaaas. PILNIIGS LOHU BARS!

A Arvis 30.06.2011

lol cik sekli.. sit.. beisbola nuujas kautkaadas veel.. njem naudu nost.. kraapj WOW
tas ir kas pa gadsimtu jums tur laukos??? taa ir maaksla jopt panjemt kaapostu un neatbildeet par sekaam.. taa vietaa lai sit, beisb nuujja, deelis pa muguru un tamliidziigi buutu labaak smadzenes iekustinaajushi un maacijushies no augstaakas rases un no savaam zemnieku kljuudaam!
juus jau to vien tikai maakat kaa uk zemenes lasiit un tad aldzinju pret paaris laipniem vaardiem atdot :D

A Arvis 30.06.2011

par to skaudiibu jau arii taisniiba.. kautkaadas stenderes spaardiit, pljaukaat sievas un apskauzt citus tikai zinat.. smadzenes bled iekustinat!! pietiek zemenes lasiit!!!

C Chuk Noris 14.07.2011

Sveiki!
Ja Rustam šeit vēl lasi cilvēku viedokļus par sevi, tad gribu izteikt piedāvājumus:
1. Norēķinies ar saviem upuriem iespēju robežās, kaut vai 10-20 Ls mēnesī pārskaitot. pats labāk jutīsies un cilvēki laimīgāki.
2. Tas ka Tu strādā policijas labā nav slikti, bet ir ļoti slikti, jo tu ej pa kriminālo taku un cietuma durvis var Tev atvērtie ikvienā brīdi. Ja nezini varu pateikt, ka Tev tur nav vēlams nokļūt. Kamerās ir sienas ar taviem portretiem un aprakstītas ar tev ne tiem labākajiem veltījumiem. Taka izdomā kuru ceļu ej un tad no tā arī neslīdi nost. Gribi iet kriminālo ej, bet mēs Tevi varam nepieņemt.
3. Izklausās ka esi varonis un izsitējs, ar visiem gribi kauties.
Tad nu lūk- ņemot vērā, ka esi ments uz ielas kauties būtu stulbi nu man, protams ne Tev. Tad lūk man piedāvājums es apmaksāju zāles īri un rīkojam cīnu bez noteikumiem. TU vs ES ar skatītājiem un biļetēm nu tā oficiāli arī ar sacensību līgumu.
Protams vari atteikties, bet nedomāju, ka tev tas varētu likties bīstami.
Ja jautājums kāpēc to daru- tad varu pateikt, ka man zināma cilvēka sieva ir cietusi no tevis ((miris)). Bet viņa atteicās no palīdzības. Tākā papaņatijām esi brīvs, bet ņemot vērā Tavas ambīcijas neatteiksies.
Tevi nesaprotot- Bratva.
p.s.
Adbildi atrakst šeit. un tad ja piekritīsi tad Tevi piebraksim savāksim un sariktesimies

E Enzo 27.09.2011

Nu jebal kko tad es ilg nebij lasijs ;d Peedejais koments nosit :d
Tu ari filmas skaties cinju uzrikot grib :d
Tu zin to kad chalim rustamam ir melna josta ?:d
Kadas cinjas vel chalis zin punktazhas panjeminus kad tevi vnk nospiezh :d

C Chuk Noris 20.11.2011

vina melna josta nellauj arii ar mani sazinaaties>?
vinnss, emtus luudz piesegties. bet tagad raustas. man neinteresee kaada josta vai kaada dzirde vai redze. gribu oficiaali iedot vinnam pa taafeli, lai attopjas un nevarees uz menteni skriet. taakaa gudriniek nesedzies ar tiem kas tevi nesedz gaidu tev aAKST LAIKS IR TIKAI PAARIS NEDEELLAS. VAI AIINAV VISPAAR. PAUTINN GAIDU KAD ATSAUKSIES.

M malboro 02.10.2012

skataties strada uz mentiem un ar mentiem, bungas uz kakla ir labas bungo skaļi un atri.

S sesurity 08.02.2021

Bija reiz pazīstams čuvaks...Bija labs aktieris. Teijāterī šim vajag uzstāties. Labi,ka pa nopelniem bagātais ''mākslinieks ''biji saņēmis ar nūju nevis ar Grand Cherokee pa Talsiem vizināties ap 2012.Tad ta beidzot uzzinu,kas pie tā noved!