Rundāles Pils Restorāns - Briesmīgs mielasts

Kāzu dienā veiksmīgi norezervējām pusdienu mielastu Rundāles Pils restorānā.Ierodoties noteiktajā laikā bija fantastiska iespēja gaidīt pie galda aptuveni 45 min līdz pirmajam ēdienam (salātiem),uz vēlmi pasūtīt dzērienus izņemot negāzētu ūdeni vai multiaugļu sulu, saņēmām atbildi: vakar bija bankets minerālūdens/kāds cits bezalkoholisks dzēriens - ir beidzies. Ļoti skaista attieskme itsevišķi ņemot vērā faktu, ka mielasts bija rezervēts ilgus mēnešus pirms kāzu dienas. Apkalpojošais personāls šķietami savākts no grāvju racējiem/mežcirtējiem - manieres un runas veids liek vēlēt labāko.Superfantastiskie ēdienu nosaukumi sevī iekļauj neveikli prastu ēdienu kombināciju, kura pat ne vienmēr ir baudāma.Nevienam neiesaku paļauties uz šo ŪĶI, jo viņi strādā pēc principa "klients atnāk vienu reizi un vairs nekad nerādās"labāk rezervējiet kādu mielastu tuvumā esošajās pilsētās, kur Jūs garantēti jutīsieties labāk visos aspektos.