AtrisinātaRuleMkaZ - Krāpšana

Neilgu laiciņu atpakaļ, nolēmu pārdot savu ''steam'' profilu ar counter strike: global offensive. Es par pārdošanu paziņoju iekš lietotājprogrammas ''skype''. Momentāli šis cilvēks ''rulemkaz'' uzrakstija, ka vēlas iegādāties. Kamēr sarakstijāmies likās normāls, līdz tikām lidz sarunai par profila apmaksu. Viņš man pajautāja, kas par banku, es atbildēju, ka ''seb''. Viņš pateica, ka viņam ir cita banka, tāpēc pārskaitijums var aizturēties uz kādu pusstundu. Es pateicu, lai sūta naudu un paņem ekrānšāviņu, ka ir aizsūtijis. Ekrānšāviņu atsūtija, domāju kad nav nekāda krāpšana. Domāju, ka var jau dot visas pieejas, līdz ko iedevu-skype tiku nobloķēts un tā nauda arī nav atnākusi un domāju, ka arī neatnāks.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Aigars1998 02.03.2018

Tā bija mana kļuda, sazinājos tomer ar rulemkaz un viņš teica, ka tas profils ir iepriekš jau zagts, un steam profilu nobloķeja, un viņš paspēja atcelt maksājumu.

Dainis 02.03.2018

Arī esmu izaudzis ar šo spēli, bet tici man neko baigi zaudējis tu neesi :)

LvLynx 02.03.2018

Tu sūdzies par to ka pats pārkāp noteikumus? (Neesmu redzējis spēli / spēļu iegādes profilus (šeit: Steam) kur drīkstētu pārdot profilu.
Pirms sūdzies, paskaties uz sevi