RSU stomatoloģijas institūts - velo parkings

Atbraucu uz Stomatoloģijas Institūtu ar divriteni. Uzskatu, ka tas ir normāls, mūsdienīgs transport veids. Nekas svešs un neparasts. Kad jautāju, kur to varot "pieparkot" registratūras darbinieces, kasiere un garderobiste lielām acīm skatījās un brīnījās- pie viņiem riteņus nenovietojot, neviens ar riteņiem pie viņiem nebraucot un vispār vadība aizliegusi tur novietot divriteņus.
Vietu divriteņa pieķēdēšanai tur nav, neviens nepieskata, neviens ne par ko neatbild, baidās, vadība esot visu aizliegusi... Viņi tā baidās vadību, ka rodas aizdomas, ka viņu vadība ir kaut kādi monstri. :)
Ārā nav vietu divritenim, iekšā nedrīkst, garderobē traucē...utt.
Tā kā sadūros ar šādu attieksmi, es vienkārši noliku divriteni starp ieejas durvīm pati uz savu atbildību.
Brīnos - mēs atstājam tādu naudu Stomatoloģijas Institūtā. Vai tiešām no viņu puses nevar būt cilvēcīga attieksme pret saviem klientiem?
Mani izbrīna ne tikai divriteņa jautājums, bet arī tas, ka tualete tur ir MAKSAS!!! Kā stacijā!!! Tas gan ir absurds!

S Sančo 25.08.2011

Kamēr tu rejies, draudzene jau tālēs zilajās.Ķer nu vēju.

T ToSauliite 25.08.2011

Ar labunakti Sauliite! Laikam sabijies moralizētāju! Ja ir vēlēšanās, raksti uz e-pastu!

S Sančo 25.08.2011

Tā dura nenieka nebaidās, laikam par stulbu.Vienīgā problēma, ka viņai tevi nevajag ne virtuālajā ne reālajā pasaulē.

S Sauliite 25.08.2011

Sančo, no kā tad baidīties?no neveiksminiekiem kā Tu?

S Sančo 25.08.2011

Tu ko-gaišreģe vai viszine, kura bezdarbības mākta gatava bārstīt padomus, pēc kuriem neviens nealkst?

S Sauliite 25.08.2011

Nu ņemot vērā to, ka Tu nezini ko nozīmē "komentārs", tiesām sajutos īpaši gudra, nu vismaz uz Tava fona noteikti. Komentāru sadaļa tāpēc jau ir izveidota, lai ikviens pēc savas vēlēšanās varētu izteikt viedokli, arī tādu viedokli kurš nesakrīt ar autora vai citu komentētāju viedokļiem. Ja jau nealksti uzzināt citu domas, tad kāpēc vispār tērē laiku un lasi komentārus?

S Sančo 25.08.2011

Neievelcies tik ļoti, nervu šūnas neatjaunojas, pat tad ja tu ļoti gudra jūties.Zini kā gadās, šodien gudra un citus māci, rītā vairs netik gudra un pašu māca.

S Sauliite 25.08.2011

Ja citus nemāca, tad gudrība saglabājas un nav vairs par rītdienu jāsatraucas. Tā kā citus necenšos mācīt, arī rīt būšu tik pat gudra ;)

J juris 28.08.2011

Tā kā laiki ir mainījušies un cilvēki jau diezgan masveidīgi lieto divriteņus, jāiet līdzi laikam. Tiek ierīkoti veloceliņi, velosipēdu pieslēgšanas vietas pie veikaliem.Tā tas ir arī citur pasaulē.Mēs taču vienmēr deklarējam, ka gribam kā Eiropā. Tad kādēļ šis būtu izņēmums. Ja slimnīcas vadība ciena savu pacientu, tai vajadzētu tomēr padomāt par šo lietu. Nevajag jau stalli, kā viens otrs te ironizē. Tagad pilsētā ar zirgiem nebrauc, bet ja brauktu, tad vajadzētu arī vietu, kur piesiet zirgu.Bet nopietni, jāciena ir savs pacients un tas nemaz dārgi nemaksā. Dārgi ir slimnīcas pakalpojumi, tas gan.