RSU stomatoloģijas institūts - velo parkings

Atbraucu uz Stomatoloģijas Institūtu ar divriteni. Uzskatu, ka tas ir normāls, mūsdienīgs transport veids. Nekas svešs un neparasts. Kad jautāju, kur to varot "pieparkot" registratūras darbinieces, kasiere un garderobiste lielām acīm skatījās un brīnījās- pie viņiem riteņus nenovietojot, neviens ar riteņiem pie viņiem nebraucot un vispār vadība aizliegusi tur novietot divriteņus.
Vietu divriteņa pieķēdēšanai tur nav, neviens nepieskata, neviens ne par ko neatbild, baidās, vadība esot visu aizliegusi... Viņi tā baidās vadību, ka rodas aizdomas, ka viņu vadība ir kaut kādi monstri. :)
Ārā nav vietu divritenim, iekšā nedrīkst, garderobē traucē...utt.
Tā kā sadūros ar šādu attieksmi, es vienkārši noliku divriteni starp ieejas durvīm pati uz savu atbildību.
Brīnos - mēs atstājam tādu naudu Stomatoloģijas Institūtā. Vai tiešām no viņu puses nevar būt cilvēcīga attieksme pret saviem klientiem?
Mani izbrīna ne tikai divriteņa jautājums, bet arī tas, ka tualete tur ir MAKSAS!!! Kā stacijā!!! Tas gan ir absurds!

S Sauliite 25.08.2011

Ja neesi vēl sapratusi, tad paskaidrošu - tā ir iestāde, kas sniedz dažādus ar zobārstniecību saistītus pakalpojumus, nevis stāvvieta, mantu glabātuve u.tml. Ja jau izdomāji braukt ar riteni, tad vajadzēja arī padomāt par to, kur viņu atstāsi, nevis "uzgrūst" savu problēmu citiem. Varbūt viņiem vēl kaut kādu transportu, kas visus pievestu pie durvīm, nodrošināt, jo redz sab.tr. pietura ar atrodas kādu gabaliņu tālāk no ieejas.

T toSaulītei 25.08.2011

Piedod, bet nepiekritīšu.Visiem medicīnas pakalpojumu sniedzējiem ir jānodrošina vietas transporta novietošanai, tualetes kā arī uzbrauktuves cilvēkiem ratiņkrēslos.Patīk vai ne, bet tāda ir kārtība.

T ToSauliite 25.08.2011

Vienīgi bomžu patversmes to nenodrošina, jo bomži ar velosipēdiem nebrauc!

S Sauliite 25.08.2011

Pie institūta ir autostāvvieta, tādas vieta kur transportu atstāt tiek nodrošināta, tas, ka nav speciālās riteņu novietnes nav nekāds pārkāpums, jo tik pat labi kāds lauku cilvēks varētu pieprasīt stalli piebūvēt - mazums ar zirgu sagribas atjāt! Lai pieprasītu lielākas ērtības, jābūt arī gatavai maksāt par tām. Obligāts nosacījums ir tikai rampa, lai invalīdi un vecāki ar ratiņiem tiktu iekšā bez problēmām.

T ToSauliite 25.08.2011

Kāpēc stalli, zirga piesiešanai ir vajadzīga slita.Vēl pagājušā gadsimta 60-70 gados pie lauku veikaliem, baznīcām tādas varēja manīt, jo bija diezgan daudz šo četrkājaino motoru!

S Sauliite 25.08.2011

Stalli tāpēc, ka ziemā būs auksti, nevar tač ļaut zirgam salt! :D

T ToSauliite 25.08.2011

Kārtīgam saimniekam ir līdzi sega, ar ko zirgu apsegt.Pie baznīcām un lauku veikaliem, tāpat pie mazpilsētu tirgus plačiem, uz kurieni šie lauku ļaudis devās, nekādu staļļu vai garāžu nebija.

S Sauliite 25.08.2011

Un ja nu kāds ar suņu pajūgu sadomā? Teiksi ka tiem siltumu ar nevajag? :D

T ToSauliite 25.08.2011

Ja čukčas atbrauks ar saviem ziemeļu suņiem, tiem tiešām Latvijā būs par karstu!Izskatās, tu esi atjautīga meitene!

S Sauliite 25.08.2011

Nu redz tad jau bez staļļa vēl jābūvē relaksējoša dzesētava ārzemju viesu suņiem.. un tā pie katras Latvijas poliklīnikas vai ārsta kantora :D :D

T ToSauliite 25.08.2011

Čukčas uz šejieni nebrauks, jo viņiem ir šamaņi, kas ārstē visas kaites. Tu ar suņu pajūgu esi braukusi? Interesanti, vai ratiņus arī šie velk, vai tikai ragaviņas? Kara laikā esot bijuši pieradināti suņi, kuri no frontes līnijas izveduši ievainotos, to man vecāmamma stāstīja, jo mūsu mājā kara laikā bijis štābs.Sauliite, papļāpāt gribi?

Kur Tu doma papļāpāšanu nodrošināt? :D

T ToSauliite 25.08.2011

Ja nebaidies moralizētāju, varam to darīt šeit pat šinī portālā!

S Sauliite 25.08.2011

Panākt, lai reiz arī par mums sūdzību uzraksta? :D

T ToSauliite 25.08.2011

Nu un, lai taču raksta, ja kuram no tā paliks labāk! Vai tad tu negribi palikt populāra-portāla "Sūdzības" dīva Sauliite!

S Sauliite 25.08.2011

aha.. un gada beigās vēl pie kādas medaļas ar varētu tikt.. man jau patiktu :D

U uh 25.08.2011

Nu tad tik gaidi, drīz būs.

T ToSauliite 25.08.2011

Reizēm šinī portālā salasās aktīvisti, kuri sāk dalīt tādas medaļas, ka mute ilgi paliek vaļā un neveras ciet! Diez vai tu ko tādu būsi pelnījusi saņemt!

U uh 25.08.2011

Būs vai nebūs nav būtiski, galvenais, ka saņems.

T ToUh 25.08.2011

Brigada "UH", rabotaet do dvuh, a s dvuh do pjati, hui kogo naidti!