RSU Stomatoloģijas institūts zobārste Anna Jurkovska - Prof. Nekompetence!

Anna Jurkovska -apšaubāma profesionalitāte, jo kategoriski nevēlas vai nespēj paskaidrot, kāpēc man kā pacientam būtu jātaisa 4 zobu rentgeni, ja es viņu informēju, ka man pirms dažiem mēn. jau ir veikti vairāki zobu rentgeni . Augstprātīga nevēlējās vai nespēja paskaidrot N to rentgenu nepieciešamību, izvelējas pacientu ar sapošu zobu aizsūtīt prom, tikai tāpēc, ka atļāvās pajautāt, vai tiešām tie N tie rentgeni nepieciešami. Esiet uzmanīgi, nekompetences klasika.

B Bez_vārds 21.11.2023

vienkārši nevēlējies maksāt par 4 rentgeniem?

E ELLIO 21.11.2023

Jūsu zināšanai, rentgens ir derīgs tikai vienu mēnesi, tas,ka tika veikts rtg pirms dažiem mēnešiem, neparāda patieso situāciju Jūsu mutē.Un labi vien ir,ka Jūs aizsūtīja mājās, jo ārsts nav tiesīgs ķerties zobam klāt,ja nav veikts rtg.Ārstēšanas taktiku izvēlas ārsts, nevis pacients. Jums nav tiesību norādīt,kā ārstam rīkoties.